Goldwell Blondes Highlights, szampon regenerujący po zabiegu rozjaśniania 1000ml
skład szamponu Goldwell Blondes Highlights zapobiegającego blaknięciu koloru

Goldwell Blondes Highlights, szampon regenerujący po zabiegu rozjaśniania 1000ml

Pielęgnacja włosów poddanych zabiegom rozjaśniającym oraz tych z pasemkami, szampon oczyszcza pasma ze wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości produktów do stylizacji.
58,65 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Goldwell
  • Goldwell
  • Indeks: 6134

Szampon Goldwell Blondes & Highlights przeznaczony jest do profesjonalnej pielęgnacji włosów poddanych zabiegom rozjaśniającym oraz tych z pasemkami.

Delikatna formuła myjąca dogłębnie oczyszcza pasma ze wszelkich zanieczyszczeń i pozostałości produktów do stylizacji. Dzięki temu włosy są puszyste i miękkie w dotyku. Szampon został stworzony w oparciu o kompleks Fade Stop, który skutecznie zapobiega blaknięciu i wypłukiwaniu koloru. Pigment zostaje trwale związany we wnętrzu pasm i pozostaje tam nie zmieniając swojego koloru. Szampon doskonale regeneruje włosy dzięki lipidowemu olejkowi z mirabelek, który dostarcza im niezbędnych składników odżywczych i minerałów. Dzięki temu włosy rosną jeszcze zdrowsze i pełne życia. Szampon gwarantuje zachowanie głębokiego, wibrującego koloru nawet do 6 tygodni po procesie farbowania.

W celu uzyskania optymalnych rezultatów pielęgnacyjnych poleca się stosowanie pozostałych produktów z gamy Goldwell Blondes & Highlights.

Rezultat:

Doskonale oczyszczone włosy, które stają się jedwabiście miękkie w dotyku i odzyskują swoją objętość. Pasma są odżywione od cebulek aż po same końce oraz chronione przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych takich jak promieniowanie słoneczne.

Sposób użycia:

Na wilgotne włosy należy nałożyć niewielką ilość produktu. Dokładnie rozprowadzić od cebulek aż po same końce a następnie masować do uzyskania piany. Obficie spłukać wodą. W razie konieczności czynność powtórzyć.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Goldwell Blondes Highlights, szampon regenerujący po zabiegu rozjaśniania 1000ml