Fox sprzęt fryzjerski

Fox Optima 6 in 1 profesjonalna lokówka z sześcioma wymiennymi końcówkami

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 364,00 PLN
Producent: FOX
Model: 10993
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5904993465134
Opis produktu
Dużym problemem dla fryzjerów jest tworzenie różnego rodzaju fal na włosach. Wiele klientek oczekuje spektakularnych efektów. Jedne pragną mocno skręconych loków, które przypominają pierścienie, inne kobiety wolą bardzo delikatne, lekko widoczne fale. Uzyskanie takich rezultatów przy użyci kosmetyków, wałków czy szczotki nie jest możliwe oraz wymaga zaangażowania ogromem ilości czasu.

 

Fox Optima 6 in 1 profesjonalna lokówka z sześcioma wymiennymi końcówkami, to nowoczesny sprzęt, który posiada ergonomiczny kształt i emituje jony ujemne, odpowiedzialne za wygładzanie pasm włosów oraz zapobiegnie ich elektryzowaniu się. Lokówka ma powłokę ceramiczno-turmalinową. Niska waga urządzenia i kompaktowe wymiary gwarantują, że lokówkę łatwo jest przechowywać w szafce czy zawieszoną na haczyku.

 

Profesjonalna lokówka z sześcioma wymiennymi końcówkami, to doskonałe urządzenie, przy pomocy którego stworzysz trwałe, delikatne fale oraz mocne loki. Sprzęt bardzo szybko się nagrzewa oraz posiada zabezpieczenie przed przypadkowym uszkodzeniem podłoża – wbudowana podpórka. Wymiana końcówek jest bardzo szybka i prosta. Urządzenie wyposażone jest w 6 różnych nakładek, które można dopasować do porządnego efektu oraz długości i rodzaju włosów.
Zalety używania produktu:
  • okówka sprawia, że włosy zachowują swą naturalną wilgoć,
  • możliwość wykonywania pięknych i trwałych loków o rożnej średnicy,
  • obrotowy przewód zasilający o długości 2,7m,
  • sprzęt jest bardzo łatwy w czyszczeniu,
  • obudowa lokówki jest odporna na bardzo wysoką temperaturę,
  • termoizolacyjny uchwyt chroni przed poparzeniem skóry.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
W zestawie można znaleźć instrukcję obsługi w języku polskim, 3 końcówki zwykłe o średnicach: 32 mm, 25 mm, 19 mm, 2 końcówki stożkowe o zmniejszającej się średnicy: 25–18 mm, 19–8 mm, 1 końcówkę spiralną, wygodne w użyciu etui oraz kartę gwarancyjną – 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem