Dear Barber Moustache Wax, wosk do stylizacji wąsów na bazie wosku pszczelego 25ml

Dear Barber Moustache Wax, wosk do stylizacji wąsów na bazie wosku pszczelego 25ml

Wosk na bazie naturalnego wosku pszczelego do stylizacji wąsów. Długotrwały, naturalny efekt. Nawilża i odżywia wąsy, umożliwiając tworzenie dowolnych stylizacji.
23,45 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Dear Barber
  • Dear Barber
  • Indeks: 5741

Wąsy towarzyszyły mężczyznom od zarania dziejów. I choć w ostatnich latach wyraźnie zniknęły z ulic, stając się raczej elementem charakterystycznym dla starszych panów, to w ostatnim czasie zauważyć można powracającą modę na noszenie wąsów. Coraz chętniej wąsy zapuszczają młodzi, świadomi siebie panowie, którzy chcą w ten sposób wyróżnić się z tłumu i zbudować swój indywidualny, niepowtarzalny look.

By wąsy przyciągały wzrok przechodniów i stały się prawdziwą ozdobą stylowego mężczyzny, warto odpowiednio o nie zadbać. Dear Barber Moustache Wax – to wosk przeznaczony do stylizacji wąsów. Pozwala na dowolne układanie wąsów, nawet w najbardziej fantazyjne kompozycje. Dzięki gęstej formule, doskonale radzi sobie nawet z gęstym i niesfornym zarostem. Preparat stworzony został na bazie naturalnego wosku pszczelego. Aktywne składniki wnikają do wnętrza włosa, odpowiednio go nawilżając i odżywiając. Dzięki kosmetykowi, wąsy stają się wyraźnie mocniejsze, wygładzone i miękkie w dotyku.

Rezultat

Idealnie utrwalone wąsy. Możliwość dowolnej stylizacji, nawet długich i trudnych do ułożenia wąsów. Trwały, utrzymujący się przez wiele godzin efekt. Produkt przeznaczony do codziennej stylizacji każdego rodzaju zarostu. Wyjątkowa, naturalna formuła oparta o wosk pszczeli dogłębnie nawilża strukturę włosa, otaczając go wyjątkową opieką. Z każdym użyciem włosy stają się coraz mocniejsze i wyraźnie odżywione. 

Sposób użycia:

Odrobinę wosku nabieramy za pomocą palca i rozgrzewamy go w dłoniach. Tak przygotowany preparat wcieramy w wąsy, jednocześnie nadając im pożądany kształt.

Marka
Dear Barber
Pojemność
25 ml

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Dear Barber Moustache Wax, wosk do stylizacji wąsów na bazie wosku pszczelego 25ml