CLUBMAN

Clubman ASL Brandy Spice łagodzące lotion po goleniu o zapachu brandy 177ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 49,00 PLN
Producent: CLUBMAN
Model: 10357
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 70066011043
Opis produktu
Odpowiednia pielęgnacja męskiej skóry twarzy po goleniu jest bardzo ważna, nie tylko ze względu na zachowanie dobrej kondycji skóry, ale również dla samej czynności prawidłowego usuwania zarostu. Jeżeli po goleniu zapewnimy skórze twarzy odpowiednią ochronę to nie dopuścimy do powstania różnych niedoskonałości, które bardzo często utrudniają efektywne usuwanie zarostu oraz są nieestetyczne.
Sięgnij po Clubman ASL Brandy Spice łagodzący lotion po goleniu, który ma uspokajające właściwości. Produkt idealnie wchłania się w głąb skóry oraz doskonale wpływa na kondycję skóry twarzy po goleniu. Ma za zadanie domknąć otwarte pory oraz uleczyć powstałe podrażnienia skóry.
Kosmetyk posiada niepowtarzalny zapach Brandy Apple z domieszką przypraw i piżma, który unosi się przez długi czas na skórze. Lotion zapewnia prawidłową pielęgnację skóry twarzy po goleniu.
Rezultat:
  • leczy podrażnienia,
  • zamyka otwarte pory,
  • uspokaja i wycisza skórę,
  • długotrwale unosi zapach,
  • zapewnia prawidłową pielęgnację.
Sposób użycia:
Niewielką ilość lotionu nanieś na dłonie. Rozmasuj produkt w dłoniach. Następnie aplikuj na wybrane partie ogolonej skóry twarzy. Odczekaj chwilę do momentu wyschnięcia.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem