CHI Infra Silk Infusion, Wygładzający jedwab do włosów 59ml
skład Farouk Chi Infra Silk Infusion wygładzający jedwab do końcówek

CHI Infra Silk Infusion, Wygładzający jedwab do włosów 59ml

Jedwabne serum z proteinami wygładza, nabłyszcza i wzmacnia włosy, przywracając im zdrowy wygląd.
43,00 zł


  • Producent: CHI
  • CHI
  • Indeks: 4749

Chcesz, aby Twoje włosy były jedwabiście gładkie, lśniące i mocne? Płynny jedwab CHI Silk Infusion to najlepszy sposób na ich piękny wygląd, ochronę i przywrócenie naturalnej siły. Lekkie, proste w użyciu serum zawiera proteiny jedwabiu o dużych molekułach, a także proteiny z nasion pszenicy i soi, które wzmacniają włosy do wewnątrz, aby były zdrowsze i piękniejsze. Lekkie substancje filmotwórcze, które nie nadbudowują się na włosach, a zmywają łagodnymi szamponami, zapewniają nadzwyczajne wygładzenie i blask oraz dodatkową ochronę przed wysoką temperaturą podczas stylizacji oraz szkodliwymi czynnikami środowiska, na jakie codziennie narażone są włosy.

Rezultat

Pasma są wygładzone, miękkie i lśniące, a przy tym nieobciążone. Nawet suche końce odzyskują zdrowy wygląd. Włosy łatwo się rozczesują i układają, nie puszą się, pozostają odporne na szkodliwe czynniki.

Sposób użycia:

Rozetrzyj w dłoniach kroplę produktu i rozprowadź na wilgotnych włosach od połowy długości po końce. Możesz również użyć na pasma suche, do zabezpieczenia końców lub wygładzenia i nabłyszczenia.

Marka
CHI
Rodzaj
inny

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

CHI Infra Silk Infusion, Wygładzający jedwab do włosów 59ml

CHI Infra Silk Infusion,...

43,00 zł