Artego Rescue, szampon zapobiegający wypadaniu, pobudza do wzrostu 250ml

Artego Rescue, szampon zapobiegający wypadaniu, pobudza do wzrostu 250ml

Szampon wzmacnia i odbudowuje strukturę włosa. Stymuluje do wzrostu, przedłuża cykl życia włosa. Wygładza i nawilża. Włosy stają się silniejsze, odporne na uszkodzenia.
36,97 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Włosy słabe i zniszczone narażone są na osłabienie cebulek, a w efekcie także na wypadanie. By temu zapobiec, warto już przy pierwszych oznakach wypadania włosów zastosować intensywną kurację, która wzmocni włosy i wspomoże je w procesie odbudowy.

Artego RESCUE szampon zapobiegający wypadaniu – to innowacyjny produkt stworzony na bazie naturalnych wyciągów roślinnych. Intensywne działanie bogatych składników odżywczych doskonale wzmacnia i odbudowuje strukturę włosa, jednocześnie stymulując cebulki do wzrostu. Zawarte w składzie algi morskie dogłębnie wzmacniają włosy, żeń-szeń, Ginkgo biloba i łopian pobudzają krążenie kapilarne stymulując włosy do wzrostu, cynamon charakteryzuje się działaniem przeciwbakteryjnym i dezynfekującym. Szampon w trakcie delikatnej pielęgnacji, stymuluje mieszki włosowe przedłuża cykl życia włosa, pobudzając go do wzrostu. Szampon nie zawiera parabenów.

Rezultat

Włosy z każdym użyciem stają się wyraźnie mocniejsze. Delikatna formuła szamponu pobudza mieszki włosowe do wzrostu i stymuluje cebulki. Zawarte w składzie algi morskie wzmacniają strukturę włosa, żeń-szeń, Ginkgo biloba i łopian pobudzają krążenie, cynamon wyróżnia się działaniem antybakteryjnym i odkażającym, a soja stymuluje wzrost włosów. Dzięki kompleksowemu działaniu, włosy odzyskują zdrowy wygląd, są silniejsze i mniej podatne na działanie czynników zewnętrznych.

Sposób użycia:

Szampon nakładamy na wilgotne włosy i delikatnie myjemy przez 2-3 minuty. Obficie spłukujemy wodą i przystępujemy do stylizacji fryzury.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Artego Rescue, szampon zapobiegający wypadaniu, pobudza do wzrostu 250ml