Alfaparf YELLOW Nutritive - maska do włosów suchych i zniszczonych, 1000ml

Alfaparf YELLOW Nutritive - maska do włosów suchych i zniszczonych, 1000ml

Włosy ekstremalnie suche i zniszczone, potrzebują skutecznej pielęgnacji, która przywróci im zdrowy wygląd i piękno? Maska gwarantuje regenerację i nawilżenie.

69,45 zł

(6,95 zł za 100ml)

Wyświetl historię cen produktu

Obecna cena jest najniższa od 30 dni!


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline
Jeśli Twoje włosy są ekstremalnie suche i zniszczone, potrzebują skutecznej pielęgnacji, która przywróci im zdrowy wygląd i piękno to Alfaparf Yellow Nutritive stworzyła właśnie dla Ciebie nawilżającą maskę do włosów, która zawiera olejek arganowy, olejek kokosowy oraz kompleks Aloetrix, dzięki czemu gwarantuje intensywne nawilżenie i głęboką regenerację włosów.
Nawilżająca maska do włosów suchych i zniszczonych Alfaparf Yellow Nutritive to produkt, który został opracowany z myślą o potrzebach osób z ekstremalnie suchymi i zniszczonymi włosami. Gęsta konsystencja maski pozwala na głębokie i skuteczne nawilżenie włosów oraz przywrócenie im zdrowego wyglądu.W skład maski wchodzą olejek arganowy i olejek kokosowy, które posiadają właściwości nawilżające i regenerujące. Olejek arganowy jest bogaty w witaminy A i E, które chronią włosy przed uszkodzeniami i wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, natomiast olejek kokosowy zawiera nasycone kwasy tłuszczowe, które uzupełniają niedobory lipidowe w włosach i zapobiegają ich przesuszeniu.

Olejek arganowy i olejek kokosowy to dwa główne składniki maski Alfaparf Yellow Nutritive, które intensywnie nawilżają i regenerują włosy. Olejek arganowy działa jak ochronna tarcza, chroniąc włosy przed uszkodzeniami i wpływem szkodliwych czynników zewnętrznych, natomiast olejek kokosowy uzupełnia niedobory lipidowe w włosach i zapobiega ich przesuszeniu.
Zalety stosowania nawilżająca maska do włosów suchych i zniszczonych Alfaparf Yellow Nutritive:
  • intensywnie nawilża i regeneruje włosy
  • przywraca im zdrowy wygląd i piękno
  • nie obciąża włosów
  • zapewnia właściwą równowagę nawilżenia
  • działa kojąco i łagodzi skórę głowy
Sposób użycia nawilżająca maska do włosów suchych i zniszczonych Alfaparf Yellow Nutritive:
Aby uzyskać najlepsze efekty, należy nałożyć maskę na umyte i wilgotne włosy, skupiając się przede wszystkim na końcówkach. Pozostawić na około 3-5 minut, a następnie dokładnie spłukać wodą. Dla uzyskania jeszcze lepszych efektów, zaleca się stosowanie nawilżającej maski do włosów suchych i zniszczonych Alfaparf Yellow Nutritive raz w tygodniu. Po zastosowaniu maski można również użyć Yellow Nutritive Leave-In Conditioner, aby dodatkowo wzmocnić efekt nawilżenia i regeneracji włosów.
Marka
Alfaparf
Opakowanie
słoiczek
Działanie produktu
regeneracja i nawilżenie
Kolor włosów
do każdego koloru włosów

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Alfaparf YELLOW Nutritive - maska do włosów suchych i zniszczonych, 1000ml