0

Wella farby

WELLA COLOR TOUCH PLUS, Emulsja do farby 1000ml

WELLA COLOR TOUCH PLUS, Emulsja do farby 1000ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 3 )
Cena: 31,70 zł
Producent: WELLA
Model: 1269
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu


Stężenie - 4%


Emulsja Color Touch Plus to niezwykle łagodny środek utleniający o konsystencji kremu. Gwarantuje optymalne, głębokie i pełne połysku efekty kolorystyczne przy stosowaniu z łagodnym kremem tonującym Color Touch PLUS.

Umożliwia podkreślenie naturalnego odcienia włosów lub zmianę na kolor ciemniejszy.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Używam razem z Color Touch Sun Welli i świetnie się sprawdza ; włosy wyglądają jak po powrocie z wakacji - rozjaśnione o 1-2 tony , błyszczące i wcale nie zniszczone . Bez trudu można samodzielnie zafarbować włosy - emulsja łatwo się aplikuje i nie spływa .
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Ponieważ trudno ocenić samą emulsję, zamieszczam moją ocenę farby Wella Color Touch Plus z którą uzywam emulsji:
Farby (wraz z odpowiednią emulsją) używam od wielu lat - zawsze kolor oscylujący w okolicach średniego lub ciemnego brązu. Jestem bardzo zadowolona, bo farba jest delikatna, a jednocześnie daje mi ok 95% pokrycia siwych włosów (których mam sporo). Ta farba nie niszczy moich włosów, a odżywia i sprawia, że mają pokaźną objętość. Farbuję włosy co 3-4 tygodnie, co pozwala utrzymać zadowalający poziom pokrycia siwych włosów, Ta farba w moim przypadku raczej z czasem "wymywa się", a nie daje odrostu. Farba przyjemnie delikatnie pachnie - nie daje uczucia "duszenia" się zbyt intensywnym zapachem. Polecam osobom, które chcą pokryć siwiznę, ale jednocześnie nie sięgać po farby z dużą ilością amoniaku oraz takie, które po kilku tygodniach dadzą "odrost". (Ja po każdym farbowaniu włosów używam odżywki - ampułki , która spełnia dla mnie funkcję tzw.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
produkt godny polecenia, nie niszczy włosów jak inne oxydanty. Polecam

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem