0

Tigi Bed Head For Men

TIGI BH Men Charge Up, Szampon dodający objętości włosom 250ml

TIGI BH Men Charge Up, Szampon dodający objętości włosom 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 22,70 PLN
Stara cena: 24,49 PLN
Producent: TIGI
Model: 3282
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908424652
Opis produktu

 

Twoim włosom brakuje objętości, opadają szybko po ułożeniu, a przez to wydają się rzadsze? Wypróbuj produkty z linii Tigi Bed Head for Men Charge Up Thickening, stworzonej przez profesjonalistów specjalnie dla mężczyzn. Twoje włosy szybko staną się zauważalnie grubsze i zdrowsze, by wspomóc Twoją naturalną charyzmę i czar.. Charge Up to maksymalne doładowanie objętości męskiej fryzury.. Nie musisz poświęcać wiele czasu na  pielęgnację i układanie, żeby mieć bujną fryzurę, z którą zachowasz na długo młody wygląd i świetle samopoczucie. Szamponu używasz przecież codziennie pod prysznicem. Teraz możesz wykorzystać czas przeznaczony na mycie włosów, aby oprócz oczyszczenia i odświeżenia maksymalnie wzmocnić i pogrubić włosy.

Rezultat:

Gęsta i sprężysta fryzura podkreśla Twoją witalność i siłę. Włosy są maksymalnie pogrubione, odżywione i nawilżone, zyskują ekstra objętość. Możesz stworzyć na swojej głowie prawdziwą lwią grzywę. Lub też bardziej klasyczną fryzurę – to do Ciebie należy ostatnie słowo.

Sposób użycia:

Wmasuj szampon dokładnie w mokre włosy, po chwili spłucz. Dla lepszego efektu po myciu użyj odżywki z linii TIGI Bed Head For Men Charge Up Thickening.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem