Tigi Bed Head For Men

TIGI BH Men Charge Up, Szampon dodający objętości włosom 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 22,70 PLN
Stara cena: 24,49 PLN
Producent: TIGI
Model: 3282
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908424652
Opis produktu

 

Twoim włosom brakuje objętości, opadają szybko po ułożeniu, a przez to wydają się rzadsze? Wypróbuj produkty z linii Tigi Bed Head for Men Charge Up Thickening, stworzonej przez profesjonalistów specjalnie dla mężczyzn. Twoje włosy szybko staną się zauważalnie grubsze i zdrowsze, by wspomóc Twoją naturalną charyzmę i czar.. Charge Up to maksymalne doładowanie objętości męskiej fryzury.. Nie musisz poświęcać wiele czasu na  pielęgnację i układanie, żeby mieć bujną fryzurę, z którą zachowasz na długo młody wygląd i świetle samopoczucie. Szamponu używasz przecież codziennie pod prysznicem. Teraz możesz wykorzystać czas przeznaczony na mycie włosów, aby oprócz oczyszczenia i odświeżenia maksymalnie wzmocnić i pogrubić włosy.

Rezultat:

Gęsta i sprężysta fryzura podkreśla Twoją witalność i siłę. Włosy są maksymalnie pogrubione, odżywione i nawilżone, zyskują ekstra objętość. Możesz stworzyć na swojej głowie prawdziwą lwią grzywę. Lub też bardziej klasyczną fryzurę – to do Ciebie należy ostatnie słowo.

Sposób użycia:

Wmasuj szampon dokładnie w mokre włosy, po chwili spłucz. Dla lepszego efektu po myciu użyj odżywki z linii TIGI Bed Head For Men Charge Up Thickening.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem