Sunone

SunOne Prestige UV/LED Lampa do utwardzania hybryd i żeli 75W

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 79,00 PLN
Producent: Sunone
Model: 13501
Status: niedostępny
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5903332007196
Opis produktu
Jednym z niezbędnych elementów każdego gabinetu kosmetycznego stały się w ostatnich czasach lampy led. Każda profesjonalna stylistka powinna na taki sprzęt postawić, gdyż w znaczny sposób ułatwia on jej pracę. Wyobraźnia producentów sprawiła, że aktualnie można wybrać naprawdę ciekawe modele z górnych półek. Jaką lampę led kupić do gabinetu stylizacji?

Lampa SunOne Prestige to produkt, który przyciąga wzrok już od pierwszego spojrzenia swoim nietuzinkowym designem. Nowoczesna lampa led do utwardzania paznokci z pewnością spodoba się wszystkim miłośniczkom stylu i estetyki. Model ten to jednak nie tylko ciekawy wygląd, ale również duża funkcjonalność. Kształt i wymiary lampy sprawiają, że swobodnie można do niej włożyć całą dłoń bez konieczności osobnego utwardzania paznokci kciuków. Produkt szybko i skutecznie utwardza wszystkie żele, lakiery hybrydowe oraz inne substancje światłoutwardzalne. Emituje jasne, niemęczące oczu światło, które jest energooszczędne i charakteryzuje się dużą mocą oraz podwójnym zakresem fal 365nm i 405nm.
Lampa UV LED SunOne wyposażona została także w:
  • technologię dual led – ułatwiającą i przyspieszającą pracę stylistki;
  • wbudowany sensor ruchu;
  • duży elektroniczny wyświetlacz;
  • timer 10, 30, 60 i 99 sekund, który po uruchomieniu sensora świeci nieprzerwanie przez 120 sekund;
  • tryb 99 sekund - oznacza, że moc lampy rośnie stopniowo przez 99 sekund (tryb przeznaczony do pracy z żelami i lakierami o długim czasie utwardzania);
  • możliwość odłączenia panelu dolnego.

Czas pracy tego urządzenia przewidziano nawet do 50 tysięcy godzin. Panel zabezpieczony został niebieską folią, którą należy usunąć przed pierwszym użyciem dla uzyskania oczekiwanych efektów.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem