Nanolash

Nanolash Eyelash dżywka do rzęs do wrażliwych oczu 3ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 155,00 PLN
Stara cena: 165,99 PLN
Producent: Nanolash
Model: 4978
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5905669547000
Opis produktu

Szukasz sposobu na wzmocnienie swoich naturalnych rzęs? Nanolash Eyelash Condutioner to odżywka ze składnikami pochodzenia naturalnego, której mogą używać nawet osoby o wrażliwych oczach i skórze. Sprawi, że Twoje rzęsy staną się dłuższe, grubsze i mocniejsze, a spojrzenie nabierze dzięki takiemu obramowaniu głębi wyrazu i tajemniczości. Nanolash działa od cebulek włosowych, stymulując wzrost piękniejszych rzęs. Nie powoduje podrażnień i alergii. Mogą ją stosować osoby z wrażliwą skórą, noszące soczewki kontaktowe, jak też mające przedłużane rzęsy. Zapewnia skuteczność i bezpieczeństwo potwierdzone badaniami klinicznymi..

Rezultat

Po miesiącu rzęsy stają się do 50% dłuższe. Efekty dają się zauważyć już wcześniej – włoski rosną szybciej, są mocniejsze, grubsze sprężyste i odporne na łamanie, nabierają większej intensywności koloru. Ta znakomita odżywka pozwoli Ci cieszyć się piękną oprawą oczu nawet bez makijażu.

Sposób użycia:

Używaj raz dziennie na czystą i suchą skórę. Za pomocą aplikatora nanieś produkt na linię rzęs tak jak eyeliner. Po zakończeniu dwumiesięcznej kuracji stosuj 2-3 razy w tygodniu dla potrzymania efektu.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem