0

Silaplex

Montibello SILAPLEX 3 BOND wzmacnia i chroni strukturę 100ml

Montibello SILAPLEX 3 BOND wzmacnia i chroni strukturę 100ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 2 )
Cena: 39,00 PLN
Stara cena: 45,99 PLN
Producent: Montibello
Model: 5054
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 PLN (przedpłata), 13,97 PLN (pobranie)
Opis produktu

Piękne, lśniące i gładkie, a przede wszystkim mocne włosy nie tylko po wyjściu z salonu? Silaplex 3 Bond Protector od Montibello to preparat do stosowania w domu, pomiędzy kolejnymi zabiegami farbowania i rozjaśniania. Wzmacnia wiązania cząsteczkowe wewnątrz włókien włosowych, zapobiega uszkodzeniom i łamliwości, przedłużając efekt, jaki Twoim pasmom zapewnia zabieg w salonie przeprowadzony z użyciem Silaplex. Najważniejszym składnikiem preparatu jest opatentowana Silamina K. Związek ten chroni wiązania w strukturze włókien włosowych, otaczając je ochronną tarczą, by zapobiec utracie ich budulca. Arginina wnika do wnętrza włosów i wzmacnia ich strukturę, wbudowując się w puste przestrzenie, trójglicerydy natomiast zmiękczają włosy i nadają im elastyczność, wzmacniając naturalną hydrolipidową barierę ochronną.

Rezultat

Zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami, łamaniem i rozdwajaniem oraz szkodliwymi czynnikami osłabiającymi łuskę włosa. Sprawia to, że pomiędzy zabiegami farbowania, rozjaśniania czy trwałej ondulacji pasma pozostają mocne i zdrowe. Silaplex działa na poziomie molekularnym, wzmacniając wiązania wewnątrz włókien włosowych.

Sposób użycia:

Stosuj dwa razy w tygodniu. Nanieś produkt równomiernie na umyte i osuszone ręcznikiem włosy, pozostaw na 5-10 minut, następnie spłucz. Wysusz i ułóż fryzurę jak zwykle.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
produkt zgodny z zamówieniem i oczekiwaniami, w bardzo konkurencyjnej cenie: polecam
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
super

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem