Matrix So Long Damage, Eliksir wzmacniający 200ml

Matrix So Long Damage, Eliksir wzmacniający 200ml

31,60 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Matrix
  • Matrix
  • Indeks: 4156

Zniszczone, łamliwe włosy wymagają kompleksowej pielęgnacji, aby odzyskać zdrowy wygląd. Eliksir Matrix Total Results So Long Damage Break Fix wspomaga działanie szamponu, odżywki i maski, zapewniając głęboką regenerację włókien i wygładzając łuski włosów. Sprawia, że osłabione i podatne na uszkodzenia, a do tego trudne do ułożenia przez swą szorstkość i matowość pasma są w widocznie lepszej kondycji. Nie masz już ochoty na drastyczne cięcie, a Twoja fryzura z każdym dniem wygląda coraz lepiej. Włosy się są już narażone na uszkodzenia w codziennych sytuacjach jak szczotkowanie, czy kontakt z ubraniami i paskami torebki. Kompletny program pielęgnacji So Long Damage pozwala zredukować zniszczenia włosów nawet do 83%.

Rezultat

Włosy są zregenerowane, bardziej lśniące, miękkie. Eliksir nie obciąża ich, ale zapewnia gładkość i zdrowy wygląd aż po same końce.

Sposób użycia:

Porcję kosmetyku rozprowadź na umytych i wysuszonych włosach i wystylizuj je wedle uznania. Dla najlepszych rezultatów stosuj również pozostałe kosmetyki z serii So Long Damage.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Matrix So Long Damage, Eliksir wzmacniający 200ml