Loreal Liss Unlimited, odżywka wygładzająca przeciw puszeniu się włosów 200ml
skład odżywki Loreal Liss Unlimited, kontrola puszących się włosów

Loreal Liss Unlimited, odżywka wygładzająca przeciw puszeniu się włosów 200ml

Odżywka została przygotowana z myślą o kobietach, które nie mogą poradzić sobie z puszącymi się i nieposłusznymi włosami.
43,60 zł
Chwilowo brak


 • Producent: Loreal
 • Loreal
 • Indeks: 2641
 • Zapytaj o produkt mail_outline


Odżywka Loreal Liss Unlimited została przygotowana z myślą o kobietach, które nie mogą poradzić sobie z puszącymi się i nieposłusznymi włosami. W okresie jesienno-zimowym oraz wiosennym włosy narażone są na wpływ wilgoci znajdującej się w powietrzu, jednak dzięki innowacyjnej formule tego produktu, włosy pozostaną gładkie i błyszczące. Jest to możliwe dzięki olejkowi z kukui, który chroni włosy przed wilgocią oraz dzięki ekstraktowi z wiesiołka, który pielęgnuje je sprawiając, że są piękne i błyszczące. Technologia Pro Keratin dostarcza im zaś niezbędnego budulca, żeby mogły być zdrowe i silne.

Odżywka najlepsze efekty da w połączeniu z szamponem Liss Unilimited – badania potwierdziły, że włosy pozostaną proste i gładkie nawet gdy wilgotność powietrza osiągnie 80%, a gładkość będzie utrzymywać się nawet przez cztery dni.


Rezultat:

Włosy są zmiękczone i wygładzone – nie puszą się, są podatne na układanie i łatwo utrzymać je pod kontrolą. Pięknie pachną, ponieważ cała seria inspirowana jest zapachem Hypnosis Lancome.


Sposób użycia:

Niewielką ilość odżywki należy nałożyć na całą powierzchnię umytych i lekko osuszonych włosów. Należy omijać samą nasadę włosa. Zostawić na 2 – 5 minut, a następnie dokładnie spłukać pod bieżącą wodą.

Ocena:
2015-02-19

Włosy bardzo dobrze rozczesują się.


  Ocena:
  2015-02-10

  Polecam odżywkę, włosy fajnie się rozczesują. Niestety efekt nie utrzymuje się długo.


   Ocena:
   2015-02-05

   Bardzo dobry produkt, polecam dla włosów suchych i zniszczonych. Włosy są wygładzone piękne pachną i świetnie się układają.


    Napisz swoją opinię

    Loreal Liss Unlimited, odżywka wygładzająca przeciw puszeniu się włosów 200ml