ACTYVA P Factor

Kemon ACTYVA P Factor intensive lotion przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn 50ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 165,00 PLN
Producent: Kemon
Model: 7389
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8020936059370
Opis produktu

Borykasz się z problemem osłabionych włosów z tendencją do nadmiernego wypadania? Chciałbyś zahamować ten proces i wzmocnić swoje włosy?

Koniecznie sięgnij po intensywną kurację przeciw wypadaniu włosów w ampułkach - ACTYVA P Factor intensive - stworzoną specjalnie dla mężczyzn przez ekspertów marki Kemon. To silnie działający lotion do włosów zamknięty w praktycznych ampułkach. Produkt przeznaczony jest do stosowania miejscowego. Receptura stworzona w oparciu o najnowsze badania w zakresie trychologi zapobiega wypadaniu włosów, szczególnie wywołanemu czynnikami androgenicznymi. Lotion skutecznie chroni włosy przed wypadaniem, reguluje wydzielanie sebum oraz wzmacnia włosy. W efekcie włosy są zdecydowanie silniejsze i bardziej zagęszczone.

Wygodna postać ampułek nie tylko ułatwia stosowanie, ale również jest bardziej ekonomiczna. Lekka formuła oparta na naturalnych składnikach, bogata w witaminy i minerały, nie obciąża włosów, nie wysusza ich i jest łagodna dla skóry głowy. Najlepsze efekty można uzyskać stosując lotion codziennie przez kolejnych 48 dni.

Rezultat

Znacząco pogrubione i zdecydowanie zagęszczone włosy chronione przed procesem nadmiernego wypadania.

Sposób użycia:

Na oczyszczoną skórę głowy, w miejscach dotkniętych problemem wypadających włosów, aplikuj lotion. Następnie wykonaj masaż skóry głowy okrężnymi ruchami do momentu całkowitego wchłonięcia produktu. Nieco mocniejszy masaż poprawiający mikrokrążenie skóry znacząco poprawia skuteczność działania produktu. Wymodeluj włosy jak zawsze.
Najlepsze efekty uzyskuje się podczas 48-dniowej, codziennej kuracji. Po jej zakończeniu przez kolejne 48 dni zaleca się aplikować lotion co drugi dzień w celu tzw. kuracji podtrzymującej. Zaleca się, aby zabiegi przeprowadzać 2 razy do roku, a do pielęgnacji włosów używać szamponu P Factor od Kemon.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem