JOICO STYLE FINISH JOISHAPE 300ml

JOICO STYLE FINISH JOISHAPE, Lakier średnio utrwalający 300ml

Lakier JoiShape o średniej mocy utrwalenia przeznaczony jest do profesjonalnego kreowania fryzur z każdego rodzaju włosów.
51,97 zł
Chwilowo brak


  • Producent: Joico
  • Joico
  • Indeks: 2340
  • Zapytaj o produkt mail_outline


Lakier JoiShape o średniej mocy utrwalenia przeznaczony jest do profesjonalnego kreowania fryzur z każdego rodzaju włosów. Elastyczna formuła osiada na włosach i tworzy trójwymiarową siateczkę dookoła każdego z nich pozwalając uzyskać jeszcze lepsze i bardziej trwałe efekty stylizacyjne. Lakier odporny jest na działanie wilgoci dzięki czemu pozwala zachować kontrolę nad fryzurą nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Zawiera filtry UV chroniące włosy przed szkodliwym działaniem zewnętrznego promieniowania.

JoiShape daje spektakularne efekty w przypadku stylizacji termicznej z użyciem gorących wałków, lokówki czy prostownicy. Pozwala na uzyskanie jeszcze większej objętości i gwarantuje niebywale długi czas zachowania pożądanej tekstury włosów. Nabłyszczające mikrocząsteczki pozwalają nadać fryzurze pożądanego blasku. Lakier nie skleja włosów i jest łatwy do wyczesania. Nie wysycha ani nie kruszy się, nie pozostawia śladu na włosach.


Rezultat:

Spektakularna objętość i wielogodzinne utrwalenie. Włosy są pełne życia i objętości, zyskują naturalny blask a jednocześnie pozostają miękkie i delikatne w dotyku.


Sposób użycia:

Włosy należy spryskać z odległości 20 do 30 cm po zakończeniu stylizacji. Można aplikować na całą fryzurę lub pojedyncze pasma. W celu uzyskania maksymalnego efektu utrwalającego spryskać pojedyncze pasma przed rozpoczęciem stylizacji lub nawinięciem na wałki.

Ocena:
2015-06-07

Jak na lakier to nie jest tani ale bez porównanie do innych produktów o tym samym przeznaczeniu, lakier znakomicie utrwala włosy przy czym nie skleja ich. Lakier świetnie się sprawdza w ostatnie bardzo gorące dni. Zdecydowanie polecam .


    Napisz swoją opinię

    JOICO STYLE FINISH JOISHAPE, Lakier średnio utrwalający 300ml