Style Finish

Joico Desing Works 03 Shaping Spray lakier modelujący do włosów 300ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 39,70 PLN
Producent: JOICO
Model: 10526
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 74469492768
Opis produktu


Lakier w formie mgełki JoiMist to profesjonalne podkreślenie i utrwalenie każdej fryzury. Przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów zapewnia najmocniejszy stopień utrwalenia i stylizacji. Nawet najbardziej oklapnięte włosy odzyskają spektakularną objętość i uniesienie. Odporna na wilgoć formuła lakieru sprawia, że fryzura pozostaje bez zmian przez wiele godzin niezależnie od czynników atmosferycznych i w przypadku wysokiej wilgotności powietrza. Ochronne filtry UVA i UVB generują barierę dookoła każdego pasma minimalizując szkodliwe skutki promieniowania słonecznego. Polimery nabłyszczające osiadają na włosach nadając im jeszcze większego połysku.

Lakier dzięki swej ultra lekkiej formule nie obciąża włosów, nie skleja ich i nie kruszy się. JoiMist to długotrwałe zachowanie tekstury nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Formułą Anti-Frizz zapobiega puszeniu się pasm i utrzymuje je w ryzach przez długi czas.


Rezultat:

Struktura włosów zostaje podkreślona i utrwalona. Pasma zyskują objętość i witalność. Fryzura jest miękka, sprężysta i pełna życia a jednocześnie zachowuje kształt przez wiele godzin. Włosy są pod kompleksową ochroną przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych.


Sposób użycia:

Produkt należy aplikować na suche włosy po zakończeniu stylizacji. Należy spryskać pasma z odległości 20 do 30 cm. W celu uzyskania optymalnej objętości można zaaplikować lakier u nasady włosów.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem