Herbatint

Herbatint Application Knit zestaw do aplikacji farb

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 24,70 PLN
Producent: Herbatint
Model: 11264
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 8016744800013
Opis produktu
Farbowanie włosów w domu może być problemem dla wielu osób, które obawiają się, że nie posiadają żadnych akcesoriów, które ułatwia im wykonanie tej czynności. Skutecznym rozwiązaniem jest wybór nowoczesnych i trwałych produktów, pochodzących od renomowanych producentów.

 

Herbatint Application Knit zestaw do aplikacji farb, to wysokiej jakości akcesoria, które ułatwiają wykonanie zabiegu koloryzacji włosów przy pomocy środków sygnowanych marką Herbatint. Zestaw zawiera wszelkie, niezbędne akcesoria, która są przydatne w trakcie mieszania poszczególnych składników, jak i aplikacji środków koloryzujących na włosy.

 

Dlaczego warto kupić zestaw do aplikacji farb Herbatint Application Knit?

 

Zestaw do aplikacji farb jest doskonałym akcesorium dla każdego, kto pragnie poddawać się zabiegom koloryzacji w zaciszu swojego domu. To starannie przemyślany zestaw, dzięki któremu można wykonać szybką, bezpieczną i bezproblemową koloryzację włosów, niezależnie od ich długości czy gęstości. Akcesoria zostały dobrane w taki sposób, aby ułatwić proces mieszania i nakładania farby na włosy, nawet w przypadku osób, które wykonują tego typu działanie po raz pierwszy w swoim życiu.
5 zalet zestawu do aplikacji farb Herbatint Application Knit:
  • ułatwia wykonanie zabiegu farbowania i nakładania henny na włosy,
  • wygodny w użyciu,
  • akcesoria są łatwe do przechowywania i utrzymania w czystości,
  • zestaw wielokrotnego użytku,
  • poszczególne elementy zestawu nie ulegają zniszczeniu lub uszkodzeniu na skutek działania składników, zawartych w preparatach koloryzujących marki Herbatint.
Sposób użycia:
W zestawie znajduje się pędzel do nakładania farby, jak również wygodna w użyciu miarka do odmierzania preparatów (podaje wartość w mililitrach) oraz łatwa do utrzymania w czystości peleryna, służąca do skutecznego zabezpieczenia okolic pleców i ramion przez ewentualnym zabrudzeniem odzieży czy skóry farbą koloryzującą do włosów.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem