Goldwell Superego, mocny krem modelujący do grubych włosów 75ml
skład kremu do stylizacji włosów Goldwell Creative Texture Superego

Goldwell Superego, mocny krem modelujący do grubych włosów 75ml

Wielozadaniowy krem stylizujący do tworzenia ustrukturyzowanych, lśniących fryzur.
33,65 zł


 • Producent: Goldwell
 • Goldwell
 • Indeks: 1060
Wielozadaniowy krem stylizujący Goldwell Superego do tworzenia ustrukturyzowanych, lśniących fryzur. Ze względu na mocne działanie polecany jest do grubych i trudnych do ułożenia włosów. Krem natychmiast wiąże włosy jednocześnie fryzura pozostaje łatwa do re-stylizacji.
Rezultat:
Podkreślenie struktury włosów i fantazyjnych fryzur. Włosy są wystylizowane na długi czas. Nie skleja i nie obciąża włosów. Nie kruszy się ani nie pozostawia śladów. Aktywne kompleksy ochronne zapobiegają blaknięciu koloru.
Sposób użycia:
Rozprowadzić  produkt na dłoniach. Intensywnie pocierać w celu rozgrzania. Nałożyć na wybrane partie włosów, stylizować palcami. W razie potrzeby późniejszych poprawek nie trzeba nakładać nowej partii produktu. Produkt służy do modelowania zarówno suchych jak i wilgotnych włosów.
Marka
Goldwell
Opakowanie
tubka
Poziom utrwalenia
bardzo mocny
Ocena:
2016-08-26

fantastyczny krem. kupuję regularnie. nie skleja włosów, nie obciąża, cudownie układa i trzyma cały dzien. mam krótkie włosy


  Ocena:
  2015-12-14

  Poszukiwałam Kremu modelującego firmy Gildwell od dość dłuższego czasu. Ostatnio kupowałam go w salonie fryzjerskim, gdyż w sklepach nie był dostępny. Jestem z niego bardzo zadowolona. Mam krótkie włosy i dzięki temu kremowi wspaniale mogę je ułożyć. Włosy nie sklejają się. Krem nadaje puszystość i zwiększa wizualnie ilość włosów. Polecam !!!!!!


   Napisz swoją opinię

   Goldwell Superego, mocny krem modelujący do grubych włosów 75ml

   Goldwell Superego, mocny...

   33,65 zł