0

Goldwell StyleSign

Goldwell Superego, mocny krem modelujący do grubych włosów 75ml

Goldwell Superego, mocny krem modelujący do grubych włosów 75ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 2 )
Cena: 32,70 zł
Producent: GOLDWELL
Model: 1060
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Wielozadaniowy krem stylizujący do tworzenia ustrukturyzowanych, lśniących fryzur. Ze względu na mocne działanie polecany jest do grubych i trudnych do ułożenia włosów. Krem natychmiast wiąże włosy jednocześnie fryzura pozostaje łatwa do re-stylizacji.


Rezultat: Podkreślenie struktury włosów i fantazyjnych fryzur. Włosy są wystylizowane na długi czas. Nie skleja i nie obciąża włosów. Nie kruszy się ani nie pozostawia śladów. Aktywne kompleksy ochronne zapobiegają blaknięciu koloru.
 
 

Sposób użycia:
Rozprowadzić  produkt na dłoniach. Intensywnie pocierać w celu rozgrzania. Nałożyć na wybrane partie włosów, stylizować palcami. W razie potrzeby późniejszych poprawek nie trzeba nakładać nowej partii produktu. Produkt służy do modelowania zarówno suchych jak i wilgotnych włosów.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
fantastyczny krem. kupuję regularnie. nie skleja włosów, nie obciąża, cudownie układa i trzyma cały dzien. mam krótkie włosy
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Poszukiwałam Kremu modelującego firmy Gildwell od dość dłuższego czasu. Ostatnio kupowałam go w salonie fryzjerskim, gdyż w sklepach nie był dostępny. Jestem z niego bardzo zadowolona. Mam krótkie włosy i dzięki temu kremowi wspaniale mogę je ułożyć. Włosy nie sklejają się. Krem nadaje puszystość i zwiększa wizualnie ilość włosów. Polecam !!!!!!

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem