Goldwell StyleSign

Goldwell Creative Texture Matte Rebel matująca glinka do stylizacji włosów 75ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 37,97 PLN
Producent: GOLDWELL
Model: 10971
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4021609279365
Opis produktu
Istnieje ogromna różnorodność produktów do męskich włosów, które pozwalają na dowolną stylizację i utrwalenie każdej fryzury. Glinka do włosów ma bardzo podobne właściwości jak wosk do włosów, z tym że glinka nadaje pasmom matowego efektu, który sprawia, że pasma wyglądają bardzo naturalnie.

 

Goldwell Creative Texture Matte Rebel to matująca glinka, która pozwala na dowolne tworzenie fryzur. Produkt w swoim składzie zawiera polimery stylizacyjne, proteiny bambusa, elastomery oraz filtr UV. Składniki te wspomagają modelowanie włosów. Ponadto sprawiają one, że efekt jest naturalny a pasma elastyczne. Glinka chroni pasma przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Produkt delikatnie pachnie ale nie drażni ani nie przyćmiewa zapachu perfum czy balsamu do włosów. Glinka posiada twardą konsystencję, która po ogrzaniu w dłoniach staje się elastyczna. Idealnie dobrana mieszanka suchych wosków oraz glinek zapewnia gwarancje plastyczności, przez co można dowolnie modelować włosy w ciągu dnia. Produkt zapewnia matowe wykończenie fryzury. Glinka dedykowana jest krótkim i długim fryzurom.
Rezultat:
  • matowe wykończenie,
  • dowolna stylizacja,
  • naturalny efekt,
  • delikatny zapach,
  • odżywienie pasm,
  • elastyczne pasma,
  • ochrona przed czynnikami zewnętrznymi.
Sposób użycia:
Glinkę nakładaj na suche włosy. Przed aplikacją, nabierz niewielka ilość produktu na palce, następnie rozgrzej kosmetyk w dłoniach. Modeluj wedle uznania.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem