DermoFuture

DermoFuture hialuronowy wypełniacz ust Lip Push-Up 12ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 14,45 PLN
Producent: DermoFuture
Model: 7181
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5901785002386
Opis produktu

Czy usta są powodem Twoich kompleksów? Marzysz o tym, aby były jędrne i doskonale nawilżone? A może Twoje usta są asymetryczne lub po prostu ich wielkość nie jest dla Ciebie zadowalająca? Jeśli chcesz zniwelować swój problem ten produkt jest stworzony dla Ciebie! 

DermoFuture intensywny hialuronowy wypełniacz ust - to rewolucyjny, leczniczy produkt, który został wyprodukowany w Polsce. Zawiera składnik aktywny w postaci kwasu hialuronowego, który naturalnie występuje w naszym organizmie. Nie wywołuje reakcji uczuleniowych, a jego skuteczność została potwierdzona klinicznie, więc możemy mieć pewność co do jego bezpieczeństwa. To doskonały produkt, który w sposób nieinwazyjny nada Twoim ustom wymarzony wygląd.

Rezultat

Regularne stosowanie wypełniacza sprawia, że usta stają się nawilżone, jędrne i sprężyste. Produkt widocznie zwiększa objętość ust, dodając im soczystości. Błyskawiczny efekt pełnych, naturalnych ust. Wypełnia drobne zmarszczki mimiczne wokół warg.

Sposób użycia:

Produkt należy nakładać bezpośrednio na usta. Stosować rano po przebudzeniu i wieczorem przed snem. Dla lepszych efektów można stosować kilkukrotnie w ciągu dnia. Po wyschnięciu żelu można pomalować usta pomadką. Efekt widoczny już po ok. 5 minutach od aplikacji.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem