0

Włosy z tendencją do wypadania – jak właściwie o nie dbać?

Wątłe, pozbawione energii i życia włosy, o słabych cebulkach są ogromnym problemem, który szybko może osiągnąć nieodwracalne skutki. By temu zapobiec, już przy pierwszych objawach nadmiernego wypadania włosów, warto zareagować ze zdwojoną siłą. Wybierając odpowiednią pielęgnację na co dzień, a dodatkowo dbając także o cały organizm i zdrową dietę, jesteśmy w stanie nie tylko zatrzymać proces utraty włosów, ale i przywrócić swoim pasmom zdrowy i piękny wygląd. Dowiedz się, jakich produktów używać na co dzień, by wspomóc swoje włosy w procesie regeneracji. Skompletuj zestaw ratunkowy i zlikwiduj źródło problemu.

Szampon

Rola tego produktu w pielęgnacji włosów jest często niedoceniana. Szampon oprócz podstawowych funkcji: oczyszczenia włosów i skóry głowy z pyłu, kurzu i łoju ma także ogromne znaczenie pielęgnacyjne. Witaminowa formuła wzbogacona składnikami mineralnymi może dogłębnie pielęgnować i wzmacniać włosy, przywracając im zdrowy i piękny wygląd. Wybierz szampon KERASTASE PREVENTION, który dzięki opatentowanej technologii GLIKOLIPID GL®, wzmocni cebulki włosów, polepszając mocowanie poszczególnych włosów i zapobiegając ich wypadaniu. Po okresowym wypadaniu włosów, np. po ciąży, gdy nasze włosy są osłabione i widocznie przerzedzone, możemy wspomóc je Szamponem zagęszczającym włosy KERASTASE DENSITE. Innowacyjna formuła zamknięta w szamponie silnie stymuluje skórę głowy do produkcji nowych włosów, wyraźnie zwiększając ich ilość na cm2.

Wcierki

Kolejnym istotnym produktem w pielęgnacji włosów z tendencją do wypadania są skoncentrowane wcierki, które działają bezpośrednio na skórę głowy. Ich skoncentrowana formuła wzbogacona aktywnymi minerałami i witaminami pobudza krążenie wewnątrzkomórkowe, wzmacnia cebulki włosów i stymuluje mieszki do wzrostu. Wcierka Nioxin 5 Scalp Treatment, poprzez zastosowanie unikatowych formuł wzbogaconych w aminokwasy, cysteinę, a także specjalistyczne czynniki lecznicze zwalcza źródło problemu i wspomaga włosy w procesie odbudowy.

Ampułki

Ten innowacyjny środek do walki z wypadaniem włosów, choć nie należy do najtańszych rozwiązań, pozwala uzyskać zdumiewające efekty, zasługujące na szerokie uznanie. Wybierz rewelacyjne ampułki Loreal Aminexil Advanced lub wysoce skuteczne ampułki KERASTASE DENSIFIQUE i obserwuj jak z każdym dniem Twoje włosy odzyskują energię, blask i głęboki połysk. Wzmocnij włosy u nasady i popraw mocowanie cebulek, by stopniowo pozbyć się problemu wypadających włosów. Jeśli kuracja ampułkami Cię nie przekonuje, nie kupuj od razu pełnego zestawu, wybierz pojedyncze ampułki Montibello HAIR-LOSS CHRONOS i zakochaj się w efekcie zdrowych, mocnych i pięknych włosów.

Problem wypadających włosów dotyka na przestrzeni całego życia co drugą dorosłą osobę. Okresowe osłabienie organizmu, którego przyczyną są choroby, przeziębienia, przebyta ciąża, długotrwały stres, mogą prowadzić do osłabienia kondycji włosów. By wzmocnić je i dodać im energii niezbędnej do wzrostu, świadomie wybierajmy produkty do codziennej pielęgnacji, stawiając na sprawdzone kosmetyki renomowanych marek.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem