Włosy z tendencją do wypadania – jak właściwie o nie dbać?

Wątłe, pozbawione energii i życia włosy, o słabych cebulkach to ogromny problemem, który szybko może osiągnąć nieodwracalne skutki. By temu zapobiec, już przy pierwszych objawach nadmiernego wypadania włosów, warto zareagować ze zdwojoną siłą.

Wybierając odpowiednią pielęgnację oraz dbając o cały organizm i zdrową dietę, jesteśmy w stanie zatrzymać proces wypadania i przywrócić pasmom zdrowy piękny wygląd. Dowiedz się, jakich produktów używać na co dzień, by wspomóc swoje włosy w procesie regeneracji. Skompletuj zestaw ratunkowy i zlikwiduj źródło problemu!

Przede wszystkim szampon!

Rola tego produktu w pielęgnacji włosów jest często niedoceniana - oprócz podstawowych funkcji oczyszczenia ma także ogromne znaczenie pielęgnacyjne. Witaminowa formuła wzbogacona składnikami mineralnymi może dogłębnie pielęgnować i wzmacniać włosy, przywracając im zdrowy i piękny wygląd.

  • Szampon KERASTASE PREVENTION dzięki opatentowanej technologii GLIKOLIPID GL®, wzmocni cebulki włosów, polepszając mocowanie włosów i zapobiegając ich wypadaniu.
  • Po okresowym wypadaniu włosów, np. po ciąży, gdy nasze włosy bywają osłabione i widocznie przerzedzone, możemy wspomóc je szamponem zagęszczającym włosy KERASTASE DENSITE. Innowacyjna formuła zamknięta w szamponie silnie stymuluje skórę głowy do produkcji nowych włosów, wyraźnie zwiększając ich ilość na cm2.

Istotna rola wcierki!

Kolejnym istotnym produktem w pielęgnacji włosów z tendencją do wypadania są skoncentrowane wcierki, które działają bezpośrednio na skórę głowy. Ich skoncentrowana formuła wzbogacona aktywnymi minerałami i witaminami pobudza krążenie wewnątrzkomórkowe, wzmacnia cebulki włosów i stymuluje mieszki do wzrostu.

Wcierka Nioxin 5 Scalp Treatment, poprzez zastosowanie unikatowych formuł wzbogaconych w aminokwasy, cysteinę, a także specjalistyczne czynniki lecznicze zwalcza źródło problemu i wspomaga włosy w procesie odbudowy.

Ważne działanie ampułek!

Ten innowacyjny środek do walki z wypadaniem włosów, pozwala uzyskać zdumiewające efekty, zasługujące na szerokie uznanie.

Rewelacyjne ampułki Loreal Aminexil Advanced lub wysoce skuteczne KERASTASE DENSIFIQUE, dzięki nim zaobserwujesz jak z każdym dniem Twoje włosy odzyskują energię, blask i głęboki połysk. Wzmocnione u nasady oraz głębsze mocowanie cebulek stopniowo zatrzyma problem wypadających włosów.

Jeśli kuracja ampułkami Cię nie przekonuje, nie kupuj od razu pełnego zestawu. Wybierz pojedyncze ampułki Montibello HAIR-LOSS CHRONOS i zakochaj się w efekcie zdrowych, mocnych i pięknych włosów.

Stawiajmy na sprawdzone kosmetyki renomowanych marek!

Problem wypadających włosów dotyka na przestrzeni całego życia co drugą dorosłą osobę. Okresowe osłabienie organizmu, którego przyczyną bywają choroby, przeziębienia, przebyta ciąża, długotrwały stres, mogą prowadzić do osłabienia kondycji włosów. By wzmocnić i dodać energii niezbędnej do wzrostu, świadomie wybierajmy produkty do codziennej pielęgnacji.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem