Wella SP Resolute Lift Lotion do Stylizacji 250ml

Kup i opłać do 13:30, a wyślemy jeszcze dzisiaj!

WELLA SP RESOLUTE LIFT, Lotion do stylizacji 250ml

Profesjonalny produkt stworzony z myślą o pielęgnacji i stylizacji każdego rodzaju włosów. Polecany jest jako baza używana przed rozpoczęciem stylizacji.
42,96 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline


Resoulte Lift to profesjonalny produkt stworzony z myślą o pielęgnacji i stylizacji każdego rodzaju włosów. Polecany jest jako baza używana przed rozpoczęciem stylizacji.

Doskonale chroni włosy przed szkodliwym działaniem wysokiej temperatury pochodzącej z urządzeń stylizujących takich jak suszarka czy prostownica. Średni faktor utrwalenia pozwala na kreowanie dowolnego kształtu włosów z jednoczesnym zachowaniem naturalnego wyglądu. Odżywia i odnawia uszkodzenia, zamyka łuski włosa zmniejszając utratę wilgoci z wnętrza włosa. Dzięki temu pozostają one jedwabiście miękkie i delikatne w dotyku. Naturalna tekstura i ruch zostają podkreślone. Lotion działa antystatycznie i zapobiega puszeniu się włosów co jest szczególnie ważne w przypadku pasm kręconych i falowanych. Filtry UVA i UVB zapobiegają uszkodzeniom związanym z promieniowaniem słonecznym.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów pielęgnacyjnych poleca się stosowanie pozostałych produktów z gamy Wella Series Professional.


Rezultat:

Włosy są utrwalone i zachowują swój kształt przez wiele godzin po stylizacji. Pasma są wygładzone, nabłyszczone i nie puszą się. Włosy są jedwabiście miękkie w dotyku.


Sposób użycia:

Produkt najlepiej aplikować na wilgotne włosy przed rozpoczęciem stylizacji. Wstrząsnąć butelką a następnie spryskać włosy z odległości około 20 – 30 cm od cebulek aż po same końce. Delikatnie wmasować i przystąpić do stylizacji pasm.

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

WELLA SP RESOLUTE LIFT, Lotion do stylizacji 250ml