0

Men

WELLA SP MEN PRECISE SHINE, Pasta nadająca blask 75ml

WELLA SP MEN PRECISE SHINE, Pasta nadająca blask 75ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 23,99 zł
Producent: WELLA SP
Model: 1066
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu


Pasta Precise Shine przeznaczona jest do profesjonalnej pielęgnacji i stylizacji każdego rodzaju włosów. Unikalna konsystencja produktu ułatwia precyzyjną aplikację zapewniając maksimum efektu stylizującego. Niezwykle lekka formuła delikatnie osiada na pasmach dając im wsparcie i zwiększając objętość bez jednoczesnego sklejenia włosów. Ruch pasm zostaje zachowany.

Pasta nie kruszy się ani nie pozostawia widocznych śladów na włosach. Zawarte w produkcie naturalne woski nie tylko stylizują, ale również dogłębnie odżywiają włosy. Witaminy wnikają głęboko do wnętrza włosa regenerując uszkodzenia powstałe w wyniku stylizacji jak i niekorzystnego oddziaływania czynników atmosferycznych. Wosk został wzbogacony filtrami UVA i UVB, które niwelują niekorzystne działanie promieniowania słonecznego. Fryzura zyskuje pożądany blask i objętość. Średni faktor utrwalenia pozwala na zachowanie kształtu i podkreślenie tekstury.

Najlepsze rezultaty stylizacyjne uzyskuje się stosując pozostałe produkty z gamy Wella Series Professional Men.


Rezultat:

Włosy zyskują spektakularny blask, wyglądają na zdrowe i odżywione. Fryzura pozostaje pod kontrolą zachowując swój kształt przez cały dzień nawet w przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych.


Sposób użycia:

Pastę należy stosować na suche włosy. Niewielką ilość produktu rozprowadzić w dłoniach, otwierając je i zamykając do otrzymania włóknistej konsystencji. Następnie zaakcentować wybrane partie fryzury czy końcówki włosów. Stylizować palcami i pozostawić do wyschnięcia.

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem