WELLA SP MEN GRADUAL TONE BROWN, Pigment brązowy 60ml

WELLA SP MEN GRADUAL TONE BROWN, Pigment brązowy 60ml

Pigment brown, pianka przywracająca naturalny kolor brązowy.

48,95 zł
Chwilowo brak


 • Producent: Wella SP
 • Wella SP
 • Indeks: 285


Innowacyjna pianka Gradual Tone przeznaczona jest do profesjonalnej pielęgnacji włosów, które utraciły swój naturalny kolor. Pianka zawiera w sobie pigmenty kolorystyczne, które w bezpieczny i delikatny sposób umożliwiają powrócenie do naturalnego koloru włosów bez konieczności koloryzacji. W miarę stosowania produkt coraz bardziej przywraca naturalną głębię koloru i odcień. Produkt poleca się stosować na włosach gdzie poziom siwizny nie przekracza 70%. Pianka została wzbogacona o skoncentrowaną witaminę C, która ma za zadanie odżywić pasma i nadać im blask.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów pielęgnacyjnych poleca się stosowanie pozostałych produktów z gamy Wella Series Professional Men.


Rezultat:

Kolor zostaje stopniowo przywrócony. Włosy wyglądają naturalnie i zdrowo. W miarę stosowania siwizna zostaje całkowicie pokryta.


Sposób użycia:

Produkt należy aplikować na suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Wstrząśnij energicznie opakowaniem a następnie nanieś piankę na szczotkę dołączoną do opakowania. Przeszczesz włosy upewniając się, że produkt został równomiernie rozprowadzony na całej długości włosów. Pianka może być stosowana na jedynie wybranych partiach jak i na całych włosach. Produkt daje pierwsze rezultaty po 5 minutach działania. Optymalny czas aplikacji wynosi około 10 minut. Po zakończeniu spłucz włosy wodą upewniając się czy produkt został w całości wypłukany.

Marka
Wella
Pojemność
60 ml
Typ
farby
Kolor włosów
dla brunetek
Ocena:
2016-08-06

Na prawdę działa.


  Ocena:
  2015-06-20

  Piankę stosujemy od lat.Jest to produkt bardzo skuteczny.Likwiduje siwe włosy stopniowo ,przywraca naturalny kolor.Wspaniały.


   Ocena:
   2015-05-08

   Fantastycznie skuteczny!!!


    Ocena:
    2015-05-03

    Ok !


     Napisz swoją opinię

     WELLA SP MEN GRADUAL TONE BROWN, Pigment brązowy 60ml