0

Men

WELLA SP MEN GRADUAL TONE BROWN, Pigment brązowy 60ml

WELLA SP MEN GRADUAL TONE BROWN, Pigment brązowy 60ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 4 )
Cena: 49,70 zł
Producent: WELLA SP
Model: 285
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu


Innowacyjna pianka Gradual Tone przeznaczona jest do profesjonalnej pielęgnacji włosów, które utraciły swój naturalny kolor. Pianka zawiera w sobie pigmenty kolorystyczne, które w bezpieczny i delikatny sposób umożliwiają powrócenie do naturalnego koloru włosów bez konieczności koloryzacji. W miarę stosowania produkt coraz bardziej przywraca naturalną głębię koloru i odcień. Produkt poleca się stosować na włosach gdzie poziom siwizny nie przekracza 70%. Pianka została wzbogacona o skoncentrowaną witaminę C, która ma za zadanie odżywić pasma i nadać im blask.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów pielęgnacyjnych poleca się stosowanie pozostałych produktów z gamy Wella Series Professional Men.


Rezultat:

Kolor zostaje stopniowo przywrócony. Włosy wyglądają naturalnie i zdrowo. W miarę stosowania siwizna zostaje całkowicie pokryta.


Sposób użycia:

Produkt należy aplikować na suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Wstrząśnij energicznie opakowaniem a następnie nanieś piankę na szczotkę dołączoną do opakowania. Przeszczesz włosy upewniając się, że produkt został równomiernie rozprowadzony na całej długości włosów. Pianka może być stosowana na jedynie wybranych partiach jak i na całych włosach. Produkt daje pierwsze rezultaty po 5 minutach działania. Optymalny czas aplikacji wynosi około 10 minut. Po zakończeniu spłucz włosy wodą upewniając się czy produkt został w całości wypłukany.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Na prawdę działa.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Piankę stosujemy od lat.Jest to produkt bardzo skuteczny.Likwiduje siwe włosy stopniowo ,przywraca naturalny kolor.Wspaniały.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Fantastycznie skuteczny!!!
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Ok !

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem