0

Men

WELLA SP MEN GRADUAL TONE BLACK, Pigment czarny 60ml

WELLA SP MEN GRADUAL TONE BLACK, Pigment czarny 60ml

ocenaocenaocenaocenaocena 10.0/10 (opinii: 6 )
Cena: 49,70 zł
Producent: WELLA SP
Model: 286
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu


Innowacyjna pianka Gradual Tone przeznaczona jest do profesjonalnej pielęgnacji włosów, które utraciły swój naturalny kolor. Pianka zawiera w sobie pigmenty kolorystyczne, które w bezpieczny i delikatny sposób umożliwiają powrócenie do naturalnego koloru włosów bez konieczności koloryzacji. W miarę stosowania produkt coraz bardziej przywraca naturalną głębię koloru i odcień. Produkt poleca się stosować na włosach gdzie poziom siwizny nie przekracza 70%. Pianka została wzbogacona o skoncentrowaną witaminę C, która ma za zadanie odżywić pasma i nadać im blask.

W celu uzyskania najlepszych rezultatów pielęgnacyjnych poleca się stosowanie pozostałych produktów z gamy Wella Series Professional Men.


Rezultat:

Kolor zostaje stopniowo przywrócony. Włosy wyglądają naturalnie i zdrowo. W miarę stosowania siwizna zostaje całkowicie pokryta.


Sposób użycia:

Produkt należy aplikować na suche lub osuszone ręcznikiem włosy. Wstrząśnij energicznie opakowaniem a następnie nanieś piankę na szczotkę dołączoną do opakowania. Przeszczesz włosy upewniając się, że produkt został równomiernie rozprowadzony na całej długości włosów. Pianka może być stosowana na jedynie wybranych partiach jak i na całych włosach. Produkt daje pierwsze rezultaty po 5 minutach działania. Optymalny czas aplikacji wynosi około 10 minut. Po zakończeniu spłucz włosy wodą upewniając się czy produkt został w całości wypłukany.

Komentarze
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
szybko i sprawnie, produkt jak zwykle super
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Szybko, sprawnie. 100% satysfakcji. Na siwiznę najlepszy produkt.
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Bardzo dobry kosmetyk
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
na męskich, krótkich , w większości siwych wlosach kiedyś naturalnie czarnych bardzo dobrze się sprawdza, wygląda dość naturalnie (10 minut na włosach) Trudny do polozenia samodzielnie - raczej nie do zrobienia. Trwalosc - max 3 tygodnie . wlasciwie powinno się powtarzac po 2. bezzapachowy co jest plusem. Generalnie super produkt dla siwiejących Panów bardzo poprawiajacy samopoczucie
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Bardzo dobry produkt
Ocena: 10/10 ocenaocenaocenaocenaocena
Niestety z wiekiem trzeba organizm wspomagać, pigmanet moima zdaniem jest bardo dobry a co najważniejsze żonie odpowiada ;)

Produkty polecane


[%carousel%]
Kontakt ze sklepem