Wella Nutricurls

Wella Nutricurls Shampoo micelarny szampon do loków 1000ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 69,97 PLN
Producent: WELLA
Model: 11792
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 3614228865661
Opis produktu
Puszenie się włosów kręconych to problem, który frustruje właścicieli loków i fal. Tymczasem bardzo często zdarza się, iż kosmyki puszą się najbardziej po umyciu. To właśnie dlatego do odpowiedniej pielęgnacji włosów kręconych należy stosować profesjonalny szampon, który nie tylko oczyści włosy, ale również podkreśli skręt i zapewni ochronę przed elektryzowaniem.

Micelarny szampon do loków Wella Nutricurls Shampoo to idealna propozycja dla właścicieli niesfornych kosmyków. Struktura kosmetyku oparta jest na technologii micelarnej, która delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy bez ich wysuszania. W składzie produktu znajdziemy kompleks Nourish-In, czyli ekstrakt z otrębów pszennych i olejek jojoba, które połączone zapobiegają puszeniu się kosmyków, uwydatniają skręt loków i fal oraz dogłębnie odżywiają.
Zalety stosowania szamponu Wella Nutricurls Shampoo:
  • Puszenie się włosów kręconych to problem, który frustruje właścicieli loków i fal. Tymczasem bardzo często zdarza się, iż kosmyki puszą się najbardziej po umyciu. To właśnie dlatego do odpowiedniej pielęgnacji włosów kręconych należy stosować profesjonalny szampon, który nie tylko oczyści włosy, ale również podkreśli skręt i zapewni ochronę przed elektryzowaniem.
  • Micelarny szampon do loków Wella Nutricurls Shampoo to idealna propozycja dla właścicieli niesfornych kosmyków. Struktura kosmetyku oparta jest na technologii micelarnej, która delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy bez ich wysuszania. W składzie produktu znajdziemy kompleks Nourish-In, czyli ekstrakt z otrębów pszennych i olejek jojoba, które połączone zapobiegają puszeniu się kosmyków, uwydatniają skręt loków i fal oraz dogłębnie odżywiają.
Sposób użycia:
Niewielką ilość szamponu nanieś na mokre włosy i delikatnie wmasuj w kosmyki i skórę głowy. Następnie dokładnie spłucz.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem