Wella Nutricurls Shampoo delikatny szampon do loków 250ml
Skład szamponu Wella Nutricurls Shampoo

Wella Nutricurls Shampoo delikatny szampon do loków 250ml

Micelarny szampon do loków. Delikatnie oczyszcza i zapobiega puszeniu się. Naturalny skład, kompleksowe odżywienie i nawilżenie.
31,45 zł


  • Producent: Wella
  • Wella
  • Indeks: 11789
Puszenie się włosów kręconych to problem, który frustruje właścicieli loków i fal. Tymczasem bardzo często zdarza się, iż kosmyki puszą się najbardziej po umyciu. To właśnie dlatego do odpowiedniej pielęgnacji włosów kręconych należy stosować profesjonalny szampon, który nie tylko oczyści włosy, ale również podkreśli skręt i zapewni ochronę przed elektryzowaniem.

Micelarny szampon do loków Wella Nutricurls Shampoo to idealna propozycja dla właścicieli niesfornych kosmyków. Struktura kosmetyku oparta jest na technologii micelarnej, która delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy bez ich wysuszania. W składzie produktu znajdziemy kompleks Nourish-In, czyli ekstrakt z otrębów pszennych i olejek jojoba, które połączone zapobiegają puszeniu się kosmyków, uwydatniają skręt loków i fal oraz dogłębnie odżywiają.
Zalety stosowania szamponu Wella Nutricurls Shampoo:
  • Puszenie się włosów kręconych to problem, który frustruje właścicieli loków i fal. Tymczasem bardzo często zdarza się, iż kosmyki puszą się najbardziej po umyciu. To właśnie dlatego do odpowiedniej pielęgnacji włosów kręconych należy stosować profesjonalny szampon, który nie tylko oczyści włosy, ale również podkreśli skręt i zapewni ochronę przed elektryzowaniem.
  • Micelarny szampon do loków Wella Nutricurls Shampoo to idealna propozycja dla właścicieli niesfornych kosmyków. Struktura kosmetyku oparta jest na technologii micelarnej, która delikatnie oczyszcza włosy i skórę głowy bez ich wysuszania. W składzie produktu znajdziemy kompleks Nourish-In, czyli ekstrakt z otrębów pszennych i olejek jojoba, które połączone zapobiegają puszeniu się kosmyków, uwydatniają skręt loków i fal oraz dogłębnie odżywiają.
Sposób użycia:
Niewielką ilość szamponu nanieś na mokre włosy i delikatnie wmasuj w kosmyki i skórę głowy. Następnie dokładnie spłucz.
Marka
Wella
Opakowanie
butelka
Pojemność opakowania
250 ml
Działanie
oczyszczanie
Kolor włosów
do każdego koloru włosów
Typ włosów
kręcone

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Wella Nutricurls Shampoo delikatny szampon do loków 250ml

Wella Nutricurls Shampoo...

31,45 zł