Wella EIMI Velvet Amplifier, Serum wygładzające 50ml

Wella EIMI Velvet Amplifier, Serum wygładzające 50ml

Serum wygładzające ujarzmia puszące się, niesforne pasma, nie powoduje utraty objętości i pozwala w dowolny sposób wystylizować fryzurę.
29,90 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Marzysz o włosach gładkich i aksamitnie miękkich w dotyku? Serum wygładzające Wella EIMI Velvet Amplifier pozwoli Ci uzyskać doskonałe efekty. Wygładza puszące się, niesforne pasma, pozwala utrzymać je pod kontrolą. Nie powoduje utraty objętości i pozwala w dowolny sposób wystylizować fryzurę. Serum może służyć jako baza, dyscyplinując włosy i zwiększając ich podatność na układanie, zanim przystąpisz do dalszej stylizacji fryzury. Jego lekkość i delikatne utrwalenie, jakie zapewnia, pozwolą uzyskać naprawdę wspaniałe efekty.

Rezultat

Włosy są wygładzone, odporne na puszenie, łatwiej je rozczeszesz i ułożysz. Serum nie obciąża pasm, zapewnia ochronę w trakcie stylizacji i długotrwały, naturalny efekt. Stanowi świetną bazę, pozwalając na uzyskanie bardzo różnych fryzur i stylizowanie każdej długości włosów. Jeżeli zdecydujesz się użyć tylko tego kosmetyku i pozwolisz włosom wyschnąć w naturalnym kształcie, będą wygładzone i zdyscyplinowane przez cały dzień.

Sposób użycia:

Rozetrzyj w dłoniach kilka kropel serum i wetrzyj je we włosy zanim przystąpisz do stylizacji.

Marka
Wella
Opakowanie
butelka z pompką

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

Wella EIMI Velvet Amplifier, Serum wygładzające 50ml