Wella EIMI

WElla EIMI Take Shape, Ampułki zwiększające objętość 12x18ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 56,97 PLN
Stara cena: 61,70 PLN
Producent: WELLA
Model: 4495
Status: niedostępny
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4084500585607
Opis produktu

Masz włosy cienkie, delikatne i podatne na uszkodzenia? Chciałabyś, aby były gładkie i zdyscyplinowane, a jednocześnie pragniesz dodać im objętości? Możesz mieć jedno i drugie z lotionem do stylizacji Wella EIMI Take Shape. Kosmetyk ten nadaje włosom wyraźną strukturę, zwiększa ich objętość, jednocześnie sprawia, że pasma są gładkie i błyszczące. Ułatwia układanie i utrwala fryzurę. Ponadto zabezpiecza włosy przed działaniem wysokich temperatur, a także pomaga zatrzymać optymalny poziom nawilżenia, co sprawia, że są bardziej elastyczne, miękkie, odporne na łamanie i rozdwajanie. Doskonale sprawdzi się zarówno solo, jak i stosowany wraz z innymi profesjonalnymi produktami do stylizacji Wella EIMI, zależnie od tego, jaki efekt chcesz uzyskać.

Rezultat

Nadaje wspaniałą objętość, jednocześnie wygładzając i nabłyszczając pasma. Utrwala stylizację i zabezpiecza włosy przed uszkodzeniami.

Sposób użycia:

Wstrząśnij przed użyciem. Rozprowadź zawartość kapsułki na włosach od nasady po końce. Nawiń pasma na wałki i wysusz. Następnie przeczesz włosy palcami i nadaj końcowy kształt fryzurze.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem