0

Wella farby

WELLA CURL IT MILD WŁOSY FARBOWANE, Płyn do trwałej ondulacji 75ml

WELLA CURL IT MILD WŁOSY FARBOWANE, Płyn do trwałej ondulacji 75ml

ocenaocenaocenaocenaocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 18,97 zł
Producent: WELLA
Model: 4230
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 6,97 zł (przedpłata), 13,97 zł (pobranie)
Opis produktu

Płyn do trwałej ondulacji Wella Curl IT Mild przeznaczony jest do włosów wcześniej poddawanych farbowaniu i innym zabiegom chemicznym, osłabionych, suchych i zniszczonych, a także z natury cienkich i delikatnych. Pozwala uzyskać sprężyste, naturalnie wyglądające loki odporne na puszenie i elektryzowanie. Technologia Flex Protect nie tylko nadaje pasmom elastyczność, ale przede wszystkim wzmacnia je i pielęgnuje, zapobiegając uszkodzeniom włosów podczas zabiegu, a także po nim. Nowoczesna trwała ondulacja nie wiąże się z szorstkimi, zniszczonymi, spuszonymi włosami. Wella Curl IT pozwala uzyskać naturalny, zgodny z oczekiwaniami efekt, który zapewni wymarzoną fryzurę bez potrzeby codziennej stylizacjis.

Rezultat

Trwałe, sprężyste, naturalnie wyglądające loki, mocne, jedwabiście miękkie i lśniące włosy odporne na puszenie się i elektryzowanie.

Sposób użycia:

Nakręć włosy na wałki i nanieś płyn, pozostaw na odpowiedni czas. Szczegółową instrukcję stosowania znajdziesz na opakowaniu. Do ustabilizowania i utrwalenia efektu użyj neutralizatora Wella Curl IT..

Komentarze
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

[%carousel%]
Kontakt ze sklepem