Wahl Home

Wahl Home Travel Shaver 3615-1016 bezprzewodowa golarka do zarostu

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 89,00 PLN
Producent: Wahl Home
Model: 11050
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 43917006888
Opis produktu
Mężczyźni bardzo często cierpią na podrażnienia skóry twarzy, które wynikają z golenia zarostu przy pomocy ręcznych maszynek jednorazowych. Jest to czasochłonne zajęcie, które wymaga precyzyjnych ruchów i sporej ilości wolnego czasu. Golenie z pomocą jednorazowej maszynki powoduje także wrastanie pojedynczych włosków w skórę i sprawia, że zarost staje się szorstki i nieprzyjemny w dotyku.

Wahl Home Travel Shaver 3615-1016 bezprzewodowa golarka do zarostu, to sprzęt, który nadaje się do używania w domu i w podróży. Posiada mocny akumulator, który po pełnym naładowaniu, może pracować przez 45 minut. Bezprzewodowa golarka, nie ran skóry twarzy i dopasowuje się do jej kształtu. Kontrolka ładowania LED oraz system Easy Plug ułatwiają monitorowanie procesu ładowania akumulatora oraz czyszczenia sprzętu, nawet przez niedoświadczonego użytkownika.

Bezprzewodowa golarka do zarostu idealnie wyrównuje i przycina zarost lub też całkowicie usuwa go z twarzy. Dzięki temu, każdy mężczyzna może łatwo osiągnąć modny efekt, tak zwanego „trzydniowego zarostu”. Akumulator ładuje się 14 godzin i wymaga napięcia sieciowego 220- 230 V. Sprzęt posiada ostrza o długości strzyżenia do 0,4 mm. Wymienne ostrza oraz folia ochronna, umożliwiają bardzo dokładne golenie, nawet w załamaniach skóry twarzy – np. na brodzie. Szerokość strzyżenia wynosi aż 17 mm, co skraca czas golenia. Urządzenie ma niewielką wagę – 292 gramy i kompaktowe wymiary, dlatego z łatwością zmieści się w każdej torbie podróżnej.
Zalety używania produktu:
  • małe rozmiary,
  • golarka przycina nawet bardzo krótkie włoski,
  • produkt idealny dla często podróżującego mężczyzny,
  • mocny akumulator,
  • wygodna do trzymania.
Zawartość opakowania/ zalecenia producenta:
Do zestawu dołączono m.in. poręczny pokrowiec podróżny, zasilacz, wymienne ostrza. Produkt objęty 12- miesięczną gwarancją.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem