Wahl Home

Wahl Home Grooms Man PRO 9855-1216 trymer do zarostu, uszu, nosa, brwi + golarka

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 119,00 PLN
Producent: Wahl Home
Model: 11048
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4015110007517
Opis produktu
Wiele osób narzeka na to, że posiada zbyt dużo włosów w okolicach nosa, uszu czy brwi. Regularne skracanie lub pozbywanie się tego owłosienia wpływa na atrakcyjniejszy wygląd. Zabieg ten nie jest możliwy do przeprowadzenia przy pomocy jednorazowej maszynki do golenia czy nożyczek.

 

Wahl Home Grooms Man PRO 9855-1216 trymer do zarostu, uszu, nosa, brwi + golarka, to sprzęt, który rozwiązuje problemy ze zbyt dużym owłosieniem w okolicach twarzy. Trymer i maszynka działają, zarówno bezprzewodowo, jak również na kablu. Sprzęty pozwalają na skrócenie włosów, mających od 2 do 12 mm. Trymer nie powoduje podrażnienia wrażliwych części twarzy - szczególnie okolic nosa czy gałki ocznej.

 

Nowoczesny trymer do zarostu, uszu, nosa, brwi + golarka idealnie nadają się do użytku domowego. To sprzęty, które z racji kompaktowych wymiarów i niskiej wagi, są łatwe do zabrania w podróż. Pomagają one zapanować nad pojawianiem się włosów w obrębie twarzy, jak również niektórych, delikatnych części ciała – np. strefy bikini. Trymer i golarka polecane są dla mężczyzn a także kobiet, którzy poszukują najwyżej jakości sprzętów fryzjerskich.
Zalety używania produktu:
  • zasilanie akumulatorowe,
  • czas pracy bez potrzeby podłączenia do gniazdka elektrycznego wynosi 60 minut,
  • bardzo cicha praca,
  • trymer ma 6 stopni strzyżenia.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Do zestawu dołączono regulowany grzebyk z 6 ustawieniami położenia (2, 4, 6, 8, 10 i 12 mm) , ładowarkę, podstawkę do ładowania, grzebyk do brody, wygodną w użyciu szczoteczkę czyszczącą, doskonały smar do ostrzy, instrukcję obsługi w języku polskim oraz kartę gwarancyjną – 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem