Wahl Home

Wahl Home Elite Pro 79602-201 maszynka do strzyżenia z samoostrzącym ostrzem

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 299,00 PLN
Producent: Wahl Home
Model: 11047
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 43917963853
Opis produktu
Regularne przycinanie włosów wymaga posiadania odpowiedniej jakości, profesjonalnego sprzętu fryzjerskiego. Bez niego nie może się obyć żaden zakład fryzjerski, dlatego warto, by były to wyroby renomowanych firm.  

Wahl Home Elite Pro 79602-201 maszynka do strzyżenia z samoostrzącym ostrzem, to wydajny sprzęt, który służy do przycinania włosów u mężczyzn. Maszynka posiada precyzyjnie szlifowane, doskonałej jakości, samoostrzące się ostrza. Duża żywotność silnika gwarantuje efektywność jego pracy przez cały czas użytkowania maszynki.

Maszynka do strzyżenia z samoostrzącym ostrzem, to doskonałe urządzenie, które wyposażone zostało w ostrza ze stali nierdzewnej, odporne na proces korodowania i tępienie. Maszynka posiada blokadę ustawień strzyżenia, co zapobiega przypadkowemu włączeniu się urządzenia, szczególnie w trakcie obsługi przez niedoświadczonego użytkownika. Zacisk ze stali nierdzewnej, zapewnia trwałe mocowanie ostrza. Regulowany stopień cieniowania oraz długości przycinania, pomaga w kontroli nad efektami działań fryzjerskich.
Zalety używania produktu:
  • możliwość samodzielnego wybrania długości strzyżenia – 10 opcji,
  • zakres cięcia - od 0.6 mm,
  • długość ciecia do 25 mm,
  • samoostrzące się ostrza,
  • obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
W zestawie: znajduje się aż 10 wymiennych nasadek (1.5 mm 3 mm, 4.5 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 16 mm, 19 mm, 22 mm, 25 mm), osłona ostrza, wygodne i duże etui, nasadka, nożyczki, osłona ostrza nożyczek, pokrowiec na przewód, pokrowiec na wymienne nasadki, peleryna do obcinania włosów, ochronny olej do ostrzy, wygodna w użyciu szczotka czyszcząca, instrukcja obsługi w języku polskim oraz karta gwarancyjna – 24 miesiące. Potwierdzeniem zakupu może być paragon fiskalny bądź też faktura VAT.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem