Wahl Home

Wahl Home Color Pro Combo 1395-0465 zestaw maszynka i trymer do strzyżenia

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 109,00 PLN
Producent: Wahl Home
Model: 11045
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5996415023794
Opis produktu
Wielu mężczyzn narzeka, że musi kupować kilka różnych przyrządów do przycinania włosów czy ich skracania. Warto posiadać, uzupełniające się, wysokiej jakości akcesoria do strzyżenia, jednej, renomowanej marki.

Wahl Home Color Pro Combo 1395-0465 zestaw maszynka i trymer do strzyżenia, to innowacyjny zestaw, który zawiera maszynkę oraz trymer do przycinania włosów. Nowoczesna maszynka posiada samoostrzące się ostrze, wykonane ze stali nierdzewnej, które dodatkowo zostało diamentowo oszlifowane. Ostrza maszynki mają szerokość 46mm. Designerski trymer służy do szybkiego i bardzo precyzyjnego przycinania linii włosów m.in. w okolicach uszu, bokobrodów. Maszynka waży 465 gram, zaś trymer tylko 85 gram.

Zestaw maszynka i trymer do strzyżenia, to nowoczesne i energooszczędne sprzęty, które wyposażono w mocne silniki. Urządzenia są zasilane sieciowo, napięciem 230 V. Maszynka ma zestaw łatwych do rozpoznawania, kolorowych nasadek grzebieniowych. Moc silnika maszynki wynosi 9 W, zaś minimalna długość cięcia to 0,8 mm. Trymer świetnie przycina krótkie włosy, a jednocześnie nie rani naskórka. Sprzęty są bardzo wydajne w pracy i posiadają, odporną na uszkodzenia mechaniczne, obudowę.
Zalety używania produktu:
  • maszynka ma szerokość ostrza 25mm,
  • trymer służy do szybkiego i bezpiecznego przycinania włosów w okolicach twarzy,
  • sprzęty są łatwe w konserwacji,
  • urządzenia posiadają ergonomiczny kształt,
  • sprzęty wyróżnia energooszczędna praca.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Do zestawy dołączono nasadki do maszynki do strzeżenia 3mm, 6mm, 10mm, 13mm, 16mm, 19mm, 22mm i 25mm, osłonki ochronne na ostrza, etui, wygodną szczoteczkę do czyszczenia, a także konserwujący ostrza olejek 5ml i bakterię AA. Sprzęty objęto gwarancją na okres 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem