Wahl Pro

Wahl Datailer trymer do włosów zaprojektowany na 100-lecie marki

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 382,00 PLN
Producent: Wahl Pro
Model: 10997
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 5996415032055
Opis produktu
Perfekcyjnie przycinanie włosów, tuż przy skórze głowy, jest bardzo trudne i czasochłonne, szczególnie, gdy nie posiada się odpowiednich i przystosowanych do tego celu narzędzi. Operowanie zwykłymi nożyczkami grozi skaleczeniem skóry głowy.

 

Wahl Datailer trymer do włosów zaprojektowany na 100-lecie marki, to zaawansowany sprzęt, który umożliwia bardzo wydajną pracę. To produkt, który nadaje się do wykonywania cięć włosów tuż przy skórze głowy i mocnego podkreślania ich krawędzi, szczególnie przy tworzeniu fantazyjnych fryzur. Długość ciecia wynosi 0,4 mm, zaś szerokość ostrza, to 32 mm. Ostrze wykonano z najlepszej stali, odpornej na proces korodowania.

 

Trymer do włosów zaprojektowany na 100-lecie marki wyróżnia się specjalnie zaprojektowaną budową, umożliwiającą efektowne i modne wykańczanie wielu męskich i damskich fryzur. Użyte w produkcie ostrza w kształcie litery T, które posiadają regulację zerowego zachodzenia, pozwalają na szybkie i bezpieczne strzyżenie, nawet blisko skóry głowy czy twarzy. Trymer jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów. To specjalna edycja tego wyrobu, stworzona z okazji 100-lecia marki Wahl.
Zalety używania produktu:
  • standardowe napięcie sieciowe,
  • stworzony do konturowania, wycinania linii i cięć blisko skóry głowy,
  • sprzęt łatwy w konserwacji i czyszczeniu,
  • trymer posiada długi kabel i wygodny w użyciu zasilacz.
Zawartość opakowania/ zalecenia producenta:
W zestawie znajdują się plastikowe nakładki o głębokości 3, 6 i 10 mm, nakładka chroniąca ostrze, specjalny olejek do konserwacji, wygodna w użyciu szczoteczka, wytrzymały zasilacz. Gwarancja producenta wynosi 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem