Wahl Pro

Wahl CUTEK Advanced prostownica do włosów z ceramicznymi płytkami

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 156,00 PLN
Producent: Wahl Pro
Model: 10629
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 11,70 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 4015110011699
Opis produktu
Perfekcyjnie wygładzanie włosów nie jest możliwe przy użyciu wyłącznie szczotki czy kosmetyków. Do tego celu okaże się przydatne urządzenie nowej generacji, wyprodukowane przez znaną na świecie firmę.

Wahl CUTEK Advanced prostownica do włosów z ceramicznymi płytkami, to zaawansowany sprzęt, wyposażony w ceramiczne płytki o szerokości 24mm. Zostały one wykonane w technologii SENSATION-CERAMIC, dzięki czemu rozprowadzają one ciepło na całej powierzchni włosa. Delikatnie zaokrąglone brzegi zapewniają szybszą i łatwiejszą stylizację włosów, tworząc delikatne loki i naturalnie wyglądające fale. Ta nowoczesna prostownica gwarantuje swobodną regulację zakresu temperatury, od 150ºC aż do 230ºC.

Dlaczego warto kupić prostownicę do włosów z ceramicznymi płytkami?

Prostownica do włosów z ceramicznymi płytkami jest odpowiednia do każdego rodzaju włosów, zarówno tych, delikatnych, puszących się, bardzo cienkich, jak również niesfornych i grubych. Ergonomiczny kształt i obrotowy kabel zasilający, zapewniają wygodną i komfortową pracę w każdych warunkach. Ta lekka i poręczna prostownica ma bardzo szybki czas nagrzewania się, który nie przekracza 30 sekund. To sprzęt z możliwością powieszenia go pionowo na haczyku. Produkt gwarantuje bezpieczne prostowanie włosów oraz nadaje im jedwabisty połysk.
5 zalet używania prostownicy Wahl CUTEK Advanced:
  • prostownica posiada właściwości zapobiegające elektryzowaniu się włosów,
  • doskonała do tworzenie miękkich loków i fal,
  • sprzęt bardzo łatwy w czyszczeniu,
  • automatyczne wyłączanie zasilania, przy dłuższym uśpieniu produktu,
  • odpowiedni docisk płytek zapewnia równomierny przepływ ciepła.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
W zestawie znajduje się kabel zasilający i instrukcja obsługi w języku polskim. Gwarancja producenta wynosi 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem