Wahl Home

Wahl Color Home Pro Cordless 09649-016 bezprzewodowa maszynka do strzyżenia

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 149,00 PLN
Producent: Wahl Home
Model: 11044
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 43917997056
Opis produktu
Równe przycinanie włosów, szczególnie tych, bardzo krótkich, jest kłopotliwe, nawet dla profesjonalnych stylistów fryzur, którzy na co dzień wykonują tego typu usługi. Samodzielne podcinanie włosów w domu, wymaga posiadania odpowiedniego sprzętu, ponieważ nożyczki nie spełniają tej funkcji.

Wahl Color Home Pro Cordless 09649-016 bezprzewodowa maszynka do strzyżenia, to bardzo nowoczesna i wygodna w użyciu maszynka do samodzielnego podcinania i skracania włosów. Sprzęt posiada doskonałe ostrze – 46 mm, wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Produkt waży zaledwie 465 gram, dlatego jest łatwy do transportowania. Maszynka po naładowaniu akumulatora (maksymalny czas ładowania wynosi 1200 minut) może pracować nieprzerwanie przez godzinę.

Bezprzewodowa maszynka do strzyżenia pracuje bardzo szybko i wydajnie oraz sprawdza się w przypadku każdego rodzaju włosów. Maszynka posiada dodatkowo zestaw kolorowych nasadek grzebieniowych. Produkt ma zasilanie bakteryjno - sieciowe. Dzięki tej wyjątkowej maszynce można skrócić włosy nawet o 0,8 mm. Produkt posiada obudowę, która jest odporna na wilgoć i uszkodzenia mechaniczne.
Zalety używania produktu:
  • maszynka ma możliwość ustawienia aż 8 długości strzyżenia,
  • sprzęt jest bardzo łatwy w czyszczeniu i konserwacji,
  • urządzenie wyróżnia ergonomiczny kształt.
Zawartość opakowania/ zalecenia producenta:
W zestawie znajduje się instrukcja obsługi w języku polskim, karta gwarancyjna – 24 miesiące, wygodna w użyciu szczoteczka, funkcjonalny grzebień, nożyczki, bezpieczny olej do konserwacji, poręczne etui, 8 kolorowych nasadek grzebieniowych, końcówka do uszu.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem