Valera

Valera Swiss Silent Jet Ionic 8600, profesjonalna suszarka do włosów z jonizacją

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 393,00 PLN
Producent: Valera
Model: 9474
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 7610558005476
Opis produktu
Valera Swiss Silent Jet Ionic 8600 to innowacyjna, profesjonalna suszarka, która wyróżnia regulacja głośności. Pozwala ona na zredukowanie hałasu do 35dB/A. Jest to prawdziwa dogodność zarówno w profesjonalnym salonie, gdy po wielu godzinach pracy urządzeniami suszącymi, może dochodzić do zmęczenia hałasem. Tudzież również sprawdzi się w domowych warunkach, używana na przykład we wczesnych godzinach porannych, by nie budzić innych domowników.

Dodatkowo, ta szwajcarskiej produkcji suszarka, została wyposażona w silnik AC, o niezwykle długiej żywotności, która deklaruje pracę aż do 2000 godzin. Standardem jest wyposażenie w długi przewód z system rotocord, który pozwala na obracanie się kabla, bez jego skręcania i niszczenia. Suszarka posiada 6 trybów przepływu powietrza, przycisk wyrzutu zimnego powietrza oraz regulację temperatury.

Do urządzenia zostały dołożone 2 nasadki oraz dyfuzor. Standardowo suszarka posiada jonizację powietrza, zapewniającą gładkość oraz blask pasm. Dbając o komfort pracy fryzjerów, firma Valera skonstruowała suszarkę dbając o jej niską wagę wynoszącą zaledwie 560g.

Rezultat:
  • ultra cicha i komfortowa praca suszarki,
  • dokładne i profesjonalne suszenie,
  • blask, połysk i miękkość pasm.
Sposób użycia:
Używać zgodnie z przeznaczeniem.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem