Valera

Valera Swiss Nano Ionic 9400 profesjonalna suszarka do włosów z silnikiem Long Life AC Motor

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 340,00 PLN
Producent: Valera
Model: 9470
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 7610558004301
Opis produktu
Suszenie włosów oraz modelowanie fryzur jedynie przy pomocy szczotki jest trudne i czasochłonne. Efekt tych działań rzadko spełnia oczekiwania i bardzo krótko się utrzymuje. Do tego typu zadań potrzebny jest profesjonalny sprzęt wysokiej jakości.

 

Valera Swiss Nano Ionic 9400 profesjonalna suszarka do włosów z silnikiem Long Life AC Motor, to sprzęt fryzjerski, który doskonale sprawdzi się w salonie fryzjerskim oraz w domu. Mocny silnik zapewnia bezawaryjną pracę przez 2000 h. Urządzenie ma 6 – stopniowy tryb regulacji siły nawiewu i temperatury powietrza, który można dobrać według indywidulanych potrzeb. Funkcja jonizacji gwarantuje osiągnięcie efektu lśniących, gładkich i przyjemnych w dotyku włosów, które nie mają tendencji do puszenia się ani elektryzowania. Jonizator domyka łuski włosów i zapobiega ich dalszym uszkodzeniom. Moc działania suszarki wynosi 2400 W.

 

Profesjonalna suszarka do włosów z jonizatorem i mocnym silnikiem to zaawansowany technologicznie sprzęt dla stylistów oraz klientów indywidualnych, poszukujących doskonałej jakości produktów fryzjerskich. Suszarka posiada przycisk zimnego nawiewu oraz intuicyjne rozmieszczenie włączników na uchwycie. Ergonomiczna raczka zapobiega przypadkowemu wyślizgnięciu się suszarki z dłoni, szczególnie w trakcie modelowania nią włosów. Prędkość nadmuchu suszarki wynosi 120 km/ h.
Zalety używania produktu:
  • niska waga - 540 gram,
  • funkcja koloru włosów farbowanych - Colour Care,
  • obrotowy kabel o długości 3 metrów, który nie ulega skręcaniu ani przecieraniu się,
  • piękny design.
Zawartość opakowania/ zalecenia producenta:
Produkt polecany dla profesjonalnych stylistów oraz klientów indywidulanych. Do zestawu dołączono 2 cienkie koncentratory o wymiarach 6 i 7,5 centymetra. Gwarancja producenta wynosi 12 miesięcy.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem