Valera

Valera Swiss Nano Ionic 9200 suszarka do włosów z generatorem jonów

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 315,00 PLN
Producent: Valera
Model: 9469
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: darmowa (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 7610558004271
Opis produktu
Tworzenie fryzur nie polega tylko na umyciu włosów i aplikacji kosmetyków pielęgnacyjnych oraz stylizacyjnych. Każda fryzura wymaga nadania jej odpowiedniego kształtu, jak również utrwalenia jej, nie tylko przy pomocy lakieru do włosów. Stylizowanie włosów przy pomocy szczotki nie daje pożądanych rezultatów.

 

Valera Swiss Nano Ionic 9200 - suszarka do włosów z generatorem jonów to sprzęt fryzjerski, który pracuje bardzo cicho oraz posiada system ROTOCORD - zapobiegający przypadkowemu skręcaniu się kabla. Suszarka wytwarza ujemne ładunki elektryczne, które zapobiegają elektryzowaniu i puszeniu się włosów oraz nadają pasmom pięknego blasku i idealnej gładkości. Sprzęt wyposażony jest w silnik LONG-LIFE AC , który przedłuża możliwość jego użytkowania o kolejne 2000 godzin. Niska waga suszarki – 540 gram ułatwia posługiwanie się nią i nie powoduje bólu nadgarstka stylisty fryzur.

 

Cicho pracująca suszarka do włosów z generatorem jonów jest doskonałym sprzętem fryzjerskim dla profesjonalistów, którzy poszukują produktów o sile nawiewu do 120 km/h. Suszarka ma 6- stopniową regulację wysokości temperatury oraz intensywności nawiewu. Produkt posiada opcję zimnego strumienia powietrza, który idealnie zamyka łuskę włosa i sprawia, że jest on bardziej odporny na uszkodzenia. Suszarka wyposażona jest w wymienny filtr powietrza, wykonany z dobrej jakości metalu. Ergonomiczna, antypoślizgowa rączka ułatwia posługiwanie się sprzętem, nawet, gdy stylista ma lekko wilgotne dłonie. Bardzo elastyczny i giętki kabel zapewnia swobodną pracę.
Zalety używania produktu:
  • ułatwia modelowanie fryzur,
  • domyka łuskę włosa,
  • moc 2000 W,
  • suszarka zapobiega elektryzowaniu się i puszeniu pasm,
  • elastyczny kabel o długości 3 metrów,
  • nowoczesny design,
  • ergonomiczny kształt rączki,
  • bardzo cicha i energooszczędna praca.
Zawartość opakowania i zalecenia producenta:
Do produktu dołączono dwie profesjonalne „nasadki-zwężki” o szerokości 6 oraz 7,5 centymetra. Sprzęt wyprodukowany w całości w Szwajcarii i objęty roczną gwarancją.
Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem