Twoje włosy regenerują się kiedy Ty śpisz. Chcesz wiedzieć jak to możliwe?

Powszechnie wiadomo, że aktywny tryb życia, zdrowa dieta i odpowiednia ilość snu mają niesamowite znaczenie nie tylko dla zdrowia całego naszego organizmu, ale także dla wyglądu skóry, włosów i paznokci. W czasie snu komórki naszego ciała regenerują się, wchłaniają witaminy i sole mineralne. Zainspirowani tą cudowną właściwością ludzkiego organizmu – badacze z Montibello stworzyli innowacyjny produkt, który odmłodzi i w pełni zregeneruje Twoje włosy już w ciągu jednej nocy!

Wydaje Ci się to niemożliwe? A jednak. Montibello eliksir No50 Hair Therapy, kuracja oczyszczająco regenerująca włosy na noc to rewolucyjny produkt, który całkowicie zmienia podejście do tradycyjnej pielęgnacji zniszczonych włosów. Dzięki skoncentrowanemu działaniu opartemu o opatentowaną przez Montibello formułę SILAMIN RE-BOND, Twoje włosy odzyskają zdrowy i młodszy wygląd już po jednej, nocnej kuracji.

Montibello eliksir No50 Hair Therapy 50ml

Produkt stworzony został z myślą o włosach bardzo zniszczonych, farbowanych, słabych, łamliwych, które przez długi czas poddawane były osłabiającym je zabiegom fryzjerskim. Nieudane próby przywrócenia pasmom zdrowego wyglądu za pomocą powszechnie dostępnych kosmetyków można odłożyć na bok. Do gry wkracza zupełnie nowy, niezwykle skuteczny preparat, dzięki któremu nawet najbardziej zniszczone włosy odzyskają swój dawny, pełen blasku i młodzieńczego wigoru wygląd.

Eliksir jest wynikiem 50-cio letnich badań laboratoryjnych nad skutecznością pielęgnacji włosów. Zawarta w produkcie rewolucyjna formuła SILAMIN RE-BOND odbudowuje zerwane wiązania, wzmacnia włosy od wewnątrz i przywraca integralność pasm. Z każdym użyciem włosy stają się niezwykle mocne, odporne na uszkodzenia i działanie promieni UV. Co ważne, eliksir wykazuje też działanie silnie oczyszczające. Zebrane we wnętrzu włosa i na jego powierzchni mikro pozostałości po różnorodnych zabiegach pielęgnacyjnych i fryzjerskich nie dają się usunąć zwykłym szamponem. Choć nie widać tego gołym okiem, pozostałości po farbach, odżywkach i maskach zbierają się na powierzchni włosa, zatykają jego pory i osłabiają strukturę pasm. Eliksir usuwa wszystkie zanieczyszczenia i przywraca włosom młody i zdrowy wygląd.

Dzięki eliksirowi włosy stają się piękniejsze już po jednej nocy. Pasma odzyskują elastyczność – pięknie się układają, chętnie poddają się codziennej stylizacji i łatwo się rozczesują. Włosy odzyskują głęboki połysk, są wyraźnie odżywione, lekkie i puszyste. Dzięki temu, rewolucyjnemu produktowi nie musisz decydować się na ścięcie zniszczonych włosów – szybko i łatwo odbudujesz ich strukturę, zyskując piękny wygląd. Wystarczy, że wieczorem, przed snem na umyte i osuszone włosy nałożysz 2 – 3 dawek produktu i równomiernie nałożysz je na całą długość włosów (z pominięciem partii tuż przy skórze głowy), a rano obudzisz się z zupełnie nową, piękną fryzurą.
Zafunduj sobie odrobinę piękna. Zadbaj o piękne włosy z eliksirem Montibello No50 Hair Therapy i zapomnij o zniszczonych włosach.


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem