Tigi Catwalk Curlesque

TIGI CATWALK Hairsta krem split and repair, Fluid na końcówki 90ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 27,97 PLN
Stara cena: 30,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 3300
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908424164
Opis produktu

 

Końce Twoich włosów rozdwajają się, a Ty nie chciałabyś tracić cennych centymetrów? Możesz tego uniknąć. Tigi Catwalk Hairista to fluid scalający końcówki. Użyj go, żeby odnowić osłabione i uwrażliwione końcówki, zanim zniszczenia sięgną o wiele dalej. Produkt zawiera hydrolizowaną keratynę, która uzupełnia braki w strukturze włosa, a także mającą bardzo silne właściwości nawilżające glicerynę. Hairista jest w stanie naprawić do 80 procent uszkodzeń Twoich włosów. Regeneruje ich strukturę w najgłębszych warstwach i tworzy płaszcz ochronny od zewnątrz, aby były gładkie i wytrzymałe. Fluid znajdzie zastosowanie zarówno u profesjonalistów, jak i w codziennej domowej pielęgnacji.

Rezultat

Końce Twoich włosów są odbudowane i wzmocnione. Cofają się również uszkodzenia w wyższych partiach, wypełnione przez cząsteczki keratyny. Włosy są doskonale nawilżone, przez co stają się gładsze, lepiej się układają i nabierają blasku. W miarę jak fluid naprawia uszkodzenia, Twoje długie włosy odzyskują zdrowy wygląd.

Sposób użycia:

Nie musisz nakładać kosmetyku przy skórze głowy – te partie nie potrzebują odbudowania. Rozprowadź porcję fluidu na wilgotnych włosach od połowy długości w dół. Możesz też niewielką ilość nałożyć na same końcówki wysuszonych włosów, żeby chronić je przed uszkodzeniami.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Sobota, 23 Maj 2015 (18:56)
Długo zastanawiałam się nad kupnem tego produktu, bo nie znalazłam żadnych polskich opinii na jego temat. Jednak po wielu przychylnych komentarzach na angielskich stronach postanowiłam go wypróbować.
I muszę powiedzieć, że jest wspaniały! W przeciwieństwie do innych tego typu popularnych, drogeryjnych produktów, on jest w stanie pomóc mi rozczesać włosy (które są w tragicznym stanie). Oczywiście potrzeba czasu żeby zobaczyć jego pełne działanie, ale już po pierwszym użyciu zauważyłam poprawę- włosy przestały się tak kruszyć i łamać. Konsystencja jest ok, jest bardzo bardzo wydajny. I co więcej- pięknie pachnie. Włosy wyglądają od razu lepiej, lepiej się układają.
Także gorąco polecam go do przesuszonych, zniszczonych włosów, które dużo przeszły i potrzeba im czegoś lepszego niż te badziewia w drogeriach.

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem