0

Tigi Catwalk Curlesque

TIGI CATWALK Hairsta krem split and repair, Fluid na końcówki 90ml

TIGI CATWALK Hairsta krem split and repair, Fluid na końcówki 90ml

ocena ocena ocena ocena ocena 10.0/10 (opinii: 1 )
Cena: 27,97 PLN
Stara cena: 30,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 3300
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908424164
Opis produktu

 

Końce Twoich włosów rozdwajają się, a Ty nie chciałabyś tracić cennych centymetrów? Możesz tego uniknąć. Tigi Catwalk Hairista to fluid scalający końcówki. Użyj go, żeby odnowić osłabione i uwrażliwione końcówki, zanim zniszczenia sięgną o wiele dalej. Produkt zawiera hydrolizowaną keratynę, która uzupełnia braki w strukturze włosa, a także mającą bardzo silne właściwości nawilżające glicerynę. Hairista jest w stanie naprawić do 80 procent uszkodzeń Twoich włosów. Regeneruje ich strukturę w najgłębszych warstwach i tworzy płaszcz ochronny od zewnątrz, aby były gładkie i wytrzymałe. Fluid znajdzie zastosowanie zarówno u profesjonalistów, jak i w codziennej domowej pielęgnacji.

Rezultat

Końce Twoich włosów są odbudowane i wzmocnione. Cofają się również uszkodzenia w wyższych partiach, wypełnione przez cząsteczki keratyny. Włosy są doskonale nawilżone, przez co stają się gładsze, lepiej się układają i nabierają blasku. W miarę jak fluid naprawia uszkodzenia, Twoje długie włosy odzyskują zdrowy wygląd.

Sposób użycia:

Nie musisz nakładać kosmetyku przy skórze głowy – te partie nie potrzebują odbudowania. Rozprowadź porcję fluidu na wilgotnych włosach od połowy długości w dół. Możesz też niewielką ilość nałożyć na same końcówki wysuszonych włosów, żeby chronić je przed uszkodzeniami.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ocena: 10/10 ocena ocena ocena ocena ocena
Dodano: Sobota, 23 Maj 2015 (18:56)
Długo zastanawiałam się nad kupnem tego produktu, bo nie znalazłam żadnych polskich opinii na jego temat. Jednak po wielu przychylnych komentarzach na angielskich stronach postanowiłam go wypróbować.
I muszę powiedzieć, że jest wspaniały! W przeciwieństwie do innych tego typu popularnych, drogeryjnych produktów, on jest w stanie pomóc mi rozczesać włosy (które są w tragicznym stanie). Oczywiście potrzeba czasu żeby zobaczyć jego pełne działanie, ale już po pierwszym użyciu zauważyłam poprawę- włosy przestały się tak kruszyć i łamać. Konsystencja jest ok, jest bardzo bardzo wydajny. I co więcej- pięknie pachnie. Włosy wyglądają od razu lepiej, lepiej się układają.
Także gorąco polecam go do przesuszonych, zniszczonych włosów, które dużo przeszły i potrzeba im czegoś lepszego niż te badziewia w drogeriach.

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem