Tigi BH Styleshots Epic Volume

TIGI BH URBAN StyleShots Epic Volume Odżywka dodając objętości 750ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 38,97 PLN
Stara cena: 57,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 4623
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908423228
Opis produktu

Twoje włosy są cienkie I delikatne? Z odżywką TIGI Bed Head Urban StyleShots Epic Volume osiągniesz naprawdę spektakularną objętość. Jednocześnie kosmetyk ten odżywi i nawilży włosy od wewnątrz, co pozwoli w pełni wydobyć piękno uniesionej i puszystej fryzury. Żeby osiągnąć zachwycającą objętość na cały dzień, Twoje włosy muszą być przede wszystkim zdrowe. Potrzebują więc doskonałego nawilżenia, które zapewni im miękkość i sprężystość. Wymarzony rezultat wymaga także lekkiej formuły, żeby uniesione u nasady pasma nie opadały pod własnym ciężarem. Aktywne składniki zostały dobrane dla zachowania  idealnej równowagi pomiędzy uniesieniem i delikatnym usztywnieniem a odżywieniem i nawilżeniem delikatnych z natury włosów. .

Rezultat

Włosy uniesione u nasady zamienią się w zmysłową burzę. Aktywne składniki zadbają o odpowiednią pielęgnację, a lekka konsystencja odżywki sprawi, że Twoje włosy będą miękkie i błyszczące. Zdrowe włosy i spektakularna objętość to koktajl, który sprawi, że będziesz wygląda uwodzicielsko bez dodatkowych zabiegów.

Sposób użycia:

Niewielką ilość odżywki rozprowadź na całej długości umytych włosów. Pozostaw na kilka minut, aby nadała im objętości, a następnie spłucz wodą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem