0

Tigi BH Styleshots Epic Volume

TIGI BH URBAN StyleShots Epic Volume Odżywka dodając objętości 750ml

TIGI BH URBAN StyleShots Epic Volume Odżywka dodając objętości 750ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 38,97 PLN
Stara cena: 57,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 4623
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 8,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908423228
Opis produktu

Twoje włosy są cienkie I delikatne? Z odżywką TIGI Bed Head Urban StyleShots Epic Volume osiągniesz naprawdę spektakularną objętość. Jednocześnie kosmetyk ten odżywi i nawilży włosy od wewnątrz, co pozwoli w pełni wydobyć piękno uniesionej i puszystej fryzury. Żeby osiągnąć zachwycającą objętość na cały dzień, Twoje włosy muszą być przede wszystkim zdrowe. Potrzebują więc doskonałego nawilżenia, które zapewni im miękkość i sprężystość. Wymarzony rezultat wymaga także lekkiej formuły, żeby uniesione u nasady pasma nie opadały pod własnym ciężarem. Aktywne składniki zostały dobrane dla zachowania  idealnej równowagi pomiędzy uniesieniem i delikatnym usztywnieniem a odżywieniem i nawilżeniem delikatnych z natury włosów. .

Rezultat

Włosy uniesione u nasady zamienią się w zmysłową burzę. Aktywne składniki zadbają o odpowiednią pielęgnację, a lekka konsystencja odżywki sprawi, że Twoje włosy będą miękkie i błyszczące. Zdrowe włosy i spektakularna objętość to koktajl, który sprawi, że będziesz wygląda uwodzicielsko bez dodatkowych zabiegów.

Sposób użycia:

Niewielką ilość odżywki rozprowadź na całej długości umytych włosów. Pozostaw na kilka minut, aby nadała im objętości, a następnie spłucz wodą.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem