Tigi Bed Head stylizacja

TIGI BH Maxxed Out, Spray utrwalający fryzurę 236ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 27,97 PLN
Stara cena: 31,49 PLN
Producent: TIGI
Model: 3134
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908425932
Opis produktu

 

Potrzebujesz szybkiego działania i skutecznego utrwalenia? Spray Tigi Bed Head Maxxed Out pozwoli Ci uzyskać wymarzony efekt. Produkt szybko wysycha, pozwalając cieszyć się wytrzymałą i błyszczącą fryzurą. Zaskakujące jest to, jaką odporność na wiatr, zmian wilgotności, czy upływ godzin, może dać produkt o tak lekkiej konsystencji. Możesz utrwalić nawet najbardziej wymagającą fryzurę, a włosy pozostaną sprężyste i bez efektu hełmu. Możesz tez użyć tego kosmetyku do delikatnego uniesienia u nasady, żeby nadać fryzurze naturalny uwodzicielski wygląd. Do tego pozostanie pięknie błyszcząca.

Rezultat

Już po chwili od nałożenia produktu włosy są utrwalone na bardzo długo. Jednocześnie wciąż możesz w razie potrzeby dokonać poprawek fryzury. Twoje włosy są niezwykle błyszczące, wyglądają naturalnie. Wyglądasz i czujesz się fantastycznie. Lakier bardzo łatwo zmywa się z włosów.

Sposób użycia:

By uzyskać utrwaloną i błyszczącą fryzurę, spryskaj suche i ułożone włosy z odległości około 25-30 cm. Dla lepszego utrwalenia spryskaj ponownie.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem