TIGI BH Full of it, lakier dodający objętości 371ml

TIGI BH Full of it, lakier dodający objętości 371ml

Lakier dodający objętości cienkim i delikatnym włosom. Zapewnia mocne i elastyczne utrwalenie, nie skleja pasm i nie zostawia osadu.
25,45 zł
Chwilowo brak


  • (0)
  • Zapytaj o produkt mail_outline

Cienkie i delikatne z natury włosy nie muszą oznaczać, że nic nie da się zrobić. Rewelacyjny lakier Tigi Bed Head Full of It Volume Finishing Hairspray to skuteczny produkt do stylizacji, który nada Twojej fryzurze zniewalającą objętość. Formuła tego kosmetyku opracowana została specjalnie na potrzeby włosów, którym trudno nadać objętość. Pozwala on uzyskać optycznie gęstszą fryzurę, zapewnia mocne, sprężyste utrwalenie bez sklejania i osadów. Zostanie na włosach, zapewniając wspaniałą objętość, przez cały dzień, a kiedy potrzeba, bardzo łatwo usuniesz produkt bez żadnych śladów, nie narażając pasm na uszkodzenia mechaniczne podczas szczotkowania.

Rezultat

Z tym lakierem stworzysz fryzury, które wydawać by się mogły dla cienkich włosów niedostępne. Fryzura nabierze objętości i lekkości, stanie się wizualnie bujniejsza. Produkt utrwala kształt pasm mocno i długotrwale, zachowując przy tym naturalną sprężystość, bez sklejania i obciążania.

Sposób użycia:

Wstrząśnij opakowaniem przed użyciem i rozpyl suchy szampon na włosy u nasady z odległości około 30 cm. Wmasuj przez kilkanaście sekund, następnie rozczesz pasma i ułóż fryzurę.

Marka
Tigi
Poziom utrwalenia
mocny

Napisz pierwszą opinię na temat tego produktu i zostań naszym bohaterem!

Napisz swoją opinię

TIGI BH Full of it, lakier dodający objętości 371ml