Tigi Bed Head stylizacja

TIGI BH Foxy Curls Curl Mousse, Pianka do tworzenia loków 250ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 26,70 PLN
Stara cena: 26,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 4619
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908426052
Opis produktu

Pianka do układania loków TIGI Bed Head Foxy Curls Curl Mousse pozwoli Ci stworzyć wyraziste stylizacje, które pozostaną utrwalone przez cały dzień. Rewelacyjnie podkreśla i wydobywa skręt, sprawia. Wygładza łuski włosowe, dzięki czemu zapobiega puszeniu się włosów, aby zachowały one doskonałą formę nawet przy dużej wilgotności powietrza. Nie ma lepszego sposobu na opanowanie tego, co posiadaczkom loków spędza sen z powiek, niż wydobycie i utrwalenie najlepszego możliwego wyglądu pukli i zabezpieczenie fryzury przed wpływem środowiska. Dodatkowo pianka pielęgnuje włosy, nadając im jedwabistą miękkość. Nie skleja pasm. Zapewnia stopień utrwalenia 4-5.

Rezultat

Twoje loki są wyraziste jak nigdy dotąd. Podkreślony, wzmocniony skręt zachowuje elastyczność i naturalną miękkość. Fryzura zachowuje kształt przez cały dzień, pozostaje odporna na wilgoć w powietrzu i puszenie.

Sposób użycia:

Przed użyciem wstrząśnij. Nałóż porcję pianki na dłoń i wetrzyj ją w wilgotne włosy. Wysusz z użyciem dyfuzora, aby uzyskać sprężyste, wyraziste loki.

Jeżeli zależy Ci na dodatkowym blasku i na delikatniejszym działaniu pianki, połącz ją z serum nabłyszczającym TIGI Glaze Haze.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem