Tigi Bed Head stylizacja

TIGI BH Ego Boost, Odżywka odbudowująca końcówki włosów 237ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 27,47 PLN
Stara cena: 31,49 PLN
Producent: TIGI
Model: 3195
Status: chwilowo brak
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908426151
Opis produktu

 

Twoje włosy puszą się i plączą, znajdujesz coraz więcej rozdwojonych końcówek? Zależy Ci na ujarzmieniu kosmyków, a jednocześnie ich ochronie? Odżywka bez spłukiwania Tigi Bed Head Ego Boost wzmacnia, chroni i odbudowuje. Dba o włosy, podnosi ego. Nałożona po myciu lub na suche już włosy odżywka zamyka łuski porowatych włosów, odżywia je i chroni przed szkodliwymi czynnikami,  sprawiając, że niesforne pasma są wygładzone, miękkie i zdrowo lśnią. Kiedy nie masz zbyt wiele czasu, możesz używać jej zamiast odżywki wymagającej zmywania.

Rezultat

Włosy stają gładkie, błyszczące i posłuszne. Zniszczone i przesuszone końce wyglądają zdrowo i układają się tak, jak chcesz. Już nigdy fryzura nie popsuje Ci dnia. Twoje włosy, każdego dnia delikatnie odżywiane i chronione przed uszkodzeniami, przyciągają zachwycone spojrzenia. Systematyczne stosowanie odżywki Tigi Bed Head Ego Boost sprawia, że końcówki są odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę, włosy na całej długości lśnią i układają się w piękne miękkie pasma.

Sposób użycia:

Nałóż niewielką ilość odżywki na końce umytych i lekko osuszonych włosów i delikatnie ją wmasuj. Pamiętaj, aby nie trzeć włosów za mocno – mokre są bardzo delikatne. Teraz możesz wystylizować je tak, jak lubisz, albo po prostu zostawić do samoczynnego wyschnięcia. Możesz też nakładać odżywkę na suche już włosy, przeciągając po trudnych do ujarzmienia pasmach i końcówkach dłońmi lekko zwilżonymi tym produktem. Zapobiegnie rozdwajaniu się i powstrzyma puszenie włosów.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem