0

Tigi Bed Head stylizacja

TIGI Bed Head Straighten Out, Krem prostujący 120ml

TIGI Bed Head Straighten Out, Krem prostujący 120ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 27,47 PLN
Stara cena: 30,99 PLN
Producent: TIGI
Model: 3230
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908420746
Opis produktu

 

Prostujesz włosy, ale fryzura szybko traci kształt i zaczynają wywijać się końce? Krem prostujący Tigi Bed Head Straighten Out pozwoli Ci utrzymać proste włosy do 48 godzin. Zawarte w nim termoutwardzalne polimery wyjątkowo skutecznie chronią przed wilgocią i puszeniem, które do tej pory były zmorą Twoich włosów. Żadne warunki atmosferyczne nie będą spędzać Ci snu z powiek. Nie musisz już dostosowywać uczesania do pogody za oknem. Profesjonalna formuła kremu prostującego działa jak najwydajniejsze żelazko, rozprostowując włosy dokładnie i na bardzo długo. Nadal pozostaną one przyjemne w dotyku, jakbyś użyła jedynie odżywki.

Rezultat

Włosy są idealnie proste i gładkie, a przy tym jedwabiste w dotyku i błyszczące. Efekt utrzymuje się do 48 godzin. Twojej fryzury nie popsuje wilgoć w powietrzu – włosy po użyciu kremu Straighten Out są na nią odporne w 98%.

Sposób użycia:

By uzyskać trwały efekt prostych włosów, nałóż krem an wilgotne pasma i starannie rozprowadź za pomocą grzebienia. Po wysuszeniu użyj prostownicy – termoaktywne składniki uszczelnią końcówki włosów.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem