Tigi

TIGI Bed Head Oh Bee Hive, Suchy szampon 238ml

ocena ocena ocena ocena ocena 0.0/10 (opinii: 0 )
Cena: 23,97 PLN
Producent: TIGI
Model: 3226
Status: dostępny od zaraz
Wysyłka: 7,97 PLN (przedpłata), 16,70 PLN (pobranie)
EAN: 615908425925
Opis produktu

Twoje włosy szybko się przetłuszczają? Mają tendencję do opadania? Suchy szampon TIGI Bed Head Oh Bee Hive uratuje Cię w niejednej sytuacji, kiedy nie masz czasu na mycie i suszenie. Błyskawicznie pozwoli fryzurze odzyskać świeżość i objętość. Zawarte w jego składzie naturalna skrobia i drobny puder wchłaniają nadmiar sebum ze skóry głowy i unoszą włosy jak na rusztowaniu. Daje jednak o wiele więcej niż zwykły szampon – to też znakomity stylizator. Z użyciem tego produktu możesz wyczarować zaskakującą objętością fryzurę niczym z lat 60-tych.

Rezultat

Włosy i skóra głowy są natychmiast odświeżone – jakbyś kilka chwil wcześniej wyszła spod prysznica. Efekt utrzymuje się niezależnie od warunków atmosferycznych. Suchy szampon TIGI Bed Head Oh Bee Hive nie tylko wchłania nadmiar sebum I zanieczyszczenia, pozostawiając włosy świeże i lekkie, ale także unosi je u nasady. Jeżeli zastosujesz więcej kosmetyku, możesz stworzyć pełna objętości fryzurę z matowym wykończeniem.

Sposób użycia:

Wstrząśnij przed użyciem. Żeby odświeżyć włosy, spryskaj je kilkukrotnie suchym szamponem z odległości 20-30 cm, szczególnie u nasady. Po chwili dokładnie rozczesz szczotką lub palcami. Nie spłukuj.

Rozwiń pełny opis
Opinie
Ten produkt nie posiada jeszcze komentarzy

Produkty polecane


Czytaj dalej...
Kontakt ze sklepem